Alte știri din fotbal
Posibilele adversare ale României la Campionatul Mondial au reacționat după tragerea la sorți: „Ce tragere la sorți!”
0
De la Washington, Răzvan Burleanu a comentat tragerea la sorți: „Grupa ne motivează enorm!”
0
Primele reacții după tragerea la sorți a grupelor pentru Campionatul Mondial 2026: „N-arată rău, numai să ajungem acolo”
0
Oficial! Alexandru Chipciu a semnat » Anunțul oficial al clubului
0
Știri din fotbal internațional
Grupa MORȚII la Campionatul Mondial: Norvegia, ghinion la prima participare după 28 de ani
0
Acestea sunt grupele de la Campionatul Mondial din 2026 » România ar juca într-o grupă UȘOARĂ dacă s-ar califica
42
„Surpriză” la FIFA » Donald Trump a primit primul Premiu pentru Pace: „Am oprit atât de multe războaie. În Congo ar mai fi murit 10 milioane de oameni”
6
Marko Dugandzic, aproape de o destinație-surpriză la doar câteva zile după ce a devenit liber de contract
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
De unde l au transferat? Sau l au luat din postura de liber de contract?
De unde l au transferat? Sau l au luat din postura de liber de contract?
Să tremure gigiștii!
Staua Bucuresti vs fcfcsb sa . Şam-diridi-da. Vine Steaua si dispare fcfcsb ! Daca mai urcă si Rapidul se face horă mare !
1. ca sa intrebe prostii gigisti ca tine si 2. ca sa va bage in faliment si sa va desfiinteze, bai ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu inteleg de ce d-na Talpan , la cat de priceputeanca e, nu-si da demisia si sa inceapa o supercariera in domeniul privat. Toata lumea o persecuta, nimeni nu o apreciaza. Cred ca ar avea mare succes in alta tara si sunt convins ca are multe oferte, dar patriotismul nu-i permite sa le dea curs.
Ai o gândire de îți plouă în gât, încât faci amigdalită...
Incredibil, inca un comandant la UM02301! Singura stire accetabila despre o astfel de cazarma sportiva, in anul 2021, la 32 de ani de la revolutie, ar fi, indiscutabil, despre desfiintarea ei si in Romania, ca peste tot in statele membre UE si NATO. Cum se mai poate justifica, motiva, explica, faptul ca Romania este unica tara care a pastrat unitatile militare sportive ale MApN si MAI, care irosesc anual peste 50 milioane euro din bugetul public, din banii nostri!
forumică, nașul lui alpin:))) Alea vremuri, a ruginit gsp ul.
Ai schimbat contul? Erai cu ssilvio.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.