Alte știri din fotbal
Ovidiu Sabău, înainte de Rapid - U Cluj: „Au făcut meciuri bune în Giulești când eram eu antrenor” » Sfat pentru ardeleni
0
Amenzi usturătoare după Dinamo - Petrolul: „4 sancțiuni doar pentru organizatori”
0
Ioan Varga are mare încredere că Pancu o va duce pe CFR Cluj în play-off » Ce spune despre transferul lui Slimani la Petrolul: „Fără îndoială”
0
„Paradoxal!” » Fotbalistul român, obligat să-și încheie prematur cariera după ce a fost diagnosticat cu probleme cardiace: „S-a întâmplat o dramă”
1
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Newcastle, derby-ul etapei 24 din Premier League » Echipele probabile + cote
0
Leeds - Arsenal, în etapa 24 din Premier League » Echipele probabile
0
Ciro Immobile, negocieri avansate cu Paris » Anunțul lui Fabrizio Romano
0
Record secular pentru Lazio » „Olimpico” a arătat ca în pandemie după boicotul tifosilor biancocelesti!
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Gardul de la Palatul Parlamentului va fi demolat: „Bani aruncați pe geam. ...
Libertatea
Autostrăzile A7 și A8, integrate în planurile NATO. Detalii despre ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Nu înțelegeți cât de prost este Trump”. Detalii din corespondența privată ...
Libertatea
asta in caz ca adversarii sunt lebede
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
monscova nu exista,poate la voi in tiganie sa existe o strada cu numele asta.esti la fel de p rost ca ciobanul ala cu echipa lui de ***,fc fcsb s.a.adevarata Steaua e in liga a 4 a,pe cand *** pidul nici nu mai exista,ba ala care tii cu r. bucuresti,aka fc psd giulesti
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ciudat cum adevaratii fani de *** sunt ai fcsb ***. Hai fugi ca ti sa facut spital cu bani spalati, ***...pe la monscova sau new delhi
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Prosttata ai mai avut !!
Tata avea o vorba care ti se potriveste ”mancarea este fudulie , bautura e de baza ” , asa ca Pancule distractie placuta si lasa masina acasa nu ca in trecut !!!!!!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Toată redacția gspului este invitata la R bucuresti sa academia de partid ca de toți sunteți rapidiști .!
L-a luat valul si pe Pancone. Daca pierde 2 meciuri la rand, il mananca tribunele. Usor, bre, ca faci explozie.
Din toamnă jucăm în liga a 2-a.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.