Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
0
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
0
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
2
Știri din fotbal internațional
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
1
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
1
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Imagini copleșitoare de la Salonic, după tragedia din România » Cum a apărut și Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Familia minorului de 13 ani implicat în crima de la Cenei ar putea încerca ...
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
Nu se poate face o liga separat pt echipele astea care fura bani de la buget??e fotbal sau liga primariilor,ca nu mai inteleg???ce cauta banii de la buget in fotbal???AR FI TIMPUL CA LUMEA SA IASA DIN NOU IN STRADA!!!!
Claaaaar, catelule; eu n-am mai putut sa dorm de bucurie ca a disparut echipa interlopilor din mahalaua giulesti, echipa cu 3 titluri intr-o suta de ani. N-am alte preocupari decat sa ma intreb pe ce alte sporturi s-au reprofilat cei ce ne fura din buzunare si ne sparg casele
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu nu m-am bucurat deloc, dar procesul la TAS era o optiune pe care i-au oferit-o avocatii flamanzi de bani. Stiam ca are sanse sub 1% sa castige
Tot din motive de concurență, te-ai bucurat când Jiji s-a milogit la TAS să vă DEA titlul !
Voi ma curhhvelor ati *** de la partid 45 de ani! Voi ati papapt si ati nenorocit tara. Noi am desfiintat pcr-ul *** functionali si lipsiti de capacitatea de a invata istorie. Voi"curvhelor"!Voi sunteti cei care acceptati partidul de drag. Cu tribunele pline cu militari si militieni!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
În caz că se redresează Rapidul, cred că singurii care se oftică sunt fcsb-iștii. Cam aceiași care s-au bucurat (enorm) când această echipă a fost desființată.
Nu am nici o problema cu finantarea unor echipe de la bugetul de stat, dar cu o conditie: competitoarele care nu beneficiaza de bani publici sa fie scutite total de la plata impozitelor! Nu e normal sa-ti finantezi concurenta :))
AAA, vom comenta. Da, desigur. Ala tine cu Rapid! Binenteles. Cat exista un dictator in spate facem front comun. Cat se arunca bani pe proiecte pentru *** ***, homosexuali si pentru sistem...punem batista pe tambal. Pai de ce sa comentam. Daca am intrat cu tancul sovietic in tara si am distrus sport, societate si natiune...este bine. Cum sa nu fie. Ce daca ne-am ridicat *** Am valoare si sunt brand si ma numesc Steaua.Ce daca am furat de am rupt si am ingropat echipe! Ce daca sunt exponent al unui sistem ciumos si bubos! Pai am luat liga campionilor si restul nu se mai pune. Uitam repede de unde am plecat. De aici si rahatul in care se scalda societatea, zi de zi. Caci uitam. Dar sa nu uitam daca femeia, sotia, prietena bea o cafea cu un altul sau daca a avut o relatie anterioara. S*** Neam de traista si jurnalisti cu numele.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
FARA BANI PUBLICI IN SPORTUL PRIVAT PROFESIONIST!
Votati soarele! votati PCR!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.