Alte știri din fotbal
La o oră după victoria cu Hermannstadt, Angelescu a intrat în direct și a anunțat decizia clubului: „Nu vrem”
0
Imagini emoționante după Hermannstadt - Rapid » Cristian Manea, în lacrimi, consolat de coechipieri
0
Daniel Niculae, după Hermannstadt - Rapid: „Este cel mai bun transfer din România”
0
Dorinel Munteanu, la pământ după eșecul drastic cu Rapid: „Îmi asum, sunt responsabil. Dacă sunt bărbați...”
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona, victorie cu emoții în Cupa Regelui! După ce i-a eliminat pe Real Madrid, Albacete a fost aproape de o nouă mare surpriză
0
Arsenal a dat lovitura în minutul 90+7 contra lui Chelsea și s-a calificat în finala Cupei Ligii Angliei
1
Fostul star de la Real Madrid și Bayern Munchen, în negocieri cu o echipă din MLS
1
Reacția lui Udinese după a doua excludere a lui Răzvan Sava: „Nu a avut nicio problemă și mizăm pe el”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Cât costă, de fapt, „ceasul de 200.000 de euro” de la mâna lui Ilie ...
Libertatea
Lewis Hamilton a spart 140.000 de euro împreună cu Kim Kardashian. Vedetele ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
„Altfel, Guvernul pică până în iunie”. Kelemen Hunor i-a cerut „durului” ...
Libertatea
Ai dreptate, iti este deja scirba de aceste "articole"
Pai mai fecesebistilor gigisti, cand puneti titlul cu "Raspunsul lui Burleanu", publicul vostru tinta se asteapta la ceva de genul "DA" sau "NU". Pana si pe fanii echipei sustinute de voi zilnic ii duceti in eroare, pentru ca Burleanul n-a auzit nimic. Pentru rating evident ca raspunsul este incredibil, fabulos, socant si halucinant.
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Sa traiti!
Sa-i spui nebroaskai ca este o scursura a societatii...este o mare onoare si cinste pentru el.
pai tu ai umilinta in aadn,scursura a societatii ce esti.
Gramada
Io am vazut cateva de curand, nu pot spune ca e mare diferenta fata de multe din L1 pe care le-am vazut pe la TV .... Sau in L1 joaca Real si Barcelona si n-am aflat io inca?! :-)))
Esti glumet dar n-ai umor.Tu ai vazut vreodata un meci din L4?
Asa ti-a spus tie jjjijji?! :-))) Ca el ne spunea la toti ca face plangere penala, s-a razgandit?! I-a pus pe aia de la Progresul sa o faca in locul lui?! :-)))) Steaua are buget cat are nevoie, fara bani nu ramane, ca stii cum e in armata se ... completeaza :-))) Ai vazut autocarul Stelei?! Ce aveti voi la fcsb e un harb. Cat crezi tu ca a costat ala?! :-))) Din ce bani a fost platit? :-))))
Mai umilitoare ca existenta ta nu poate fi nimic prostalaule.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.