Alte știri din fotbal
Metaloglobus - Farul, al doilea meci al zilei din Superliga » Cum arată echipele probabile + cotele partidei
0
U Cluj - Hermannstadt, obiective diferite, duel aprig! » Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
Liga 2, etapa #16 » Ultimele trei meciuri ale rundei se joacă duminică: programul complet + clasamentul
7
Amenzi drastice pentru FCSB după derby-ul cu Dinamo de pe Arena Națională
0
Știri din fotbal internațional
Semnul de adio? Mohamed Salah i-a șocat pe fanii lui Liverpool cu ultimele gesturi
0
Ce a fost asta? Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial 2026, ARANJATĂ?! » Detaliul incredibil observat abia acum pe înregistrări
0
Stewarzii au intervenit în conflictul dintre tatăl lui Lamine Yamal și fanii lui Betis!
0
Gigi Becali și-a făcut planul de atac pentru meciul cu Feyenoord din Europa League: „Cum să nu mă intereseze banul?”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Dezvăluiri bombă. Numele femeilor celebre care îl „vizitau” pe Adrian Mutu, ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
De ce judecătorii n-au vrut să-l condamne la închisoare pe viață pe ...
Libertatea
Aurel Stana: tu daca sustii echipele infiintate si reinfiintate de fam mititelu adrian marin gigi junior ajica liliana si gabriela - inseamna ca ai onoare si caracter???? hahahhaaaaaaaaaaaaa...Maximii care sustin actuala Craiova (cea care si-a reinfiintat echipa de fotbal din cadrul Clubului Sportiv) inseamna ca nu au onoare si caracter!!....Astia sunteti, ma, voi, sustinatorii familiei descrise de mine mai sus ! Oameni cu onoare si caracter !!! hahahahhaaaaaaaaaa.....*** !!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"Nicio legătură juridică intre actualul hibrid politic care joaca ILEGAL în prima ligă infiintat ILEGAL în 2013 și trecutul și istoria echipei de fotbal înființată în anul 1948 care a trecut prin mai multe reorganizări impuse de lege și regulamentele forurilor internaționale"
Justiția română a spus clar: nicio legătură juridică intre echipa de fotbal Universitatea Craiova si echipa infiintata de Mititelu in 2017. Vezi motivarea data de Curtea de Apel Timisoara . Spune adevarul daca esti corect.
ba esti prost sau faci pe prostul esti ca o *** care se intoarce dupa cum bate vantul .faptele sant clare santeti fondati in 2013 ce mai o dai la intors santeti echipa sistemului bolsevic ***.mai bine nu ma uit la fotbal *** *** fara onoarte si caracter asta santeti
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Justiția română a spus clar:nicio legătură juridică intre echipa de fotbal U.Craiova și actualul hibrid politic infiintat ILEGAL în București în 2013 băgat ILEGAL direct in liga a doua". Clară că lumina zilei motivarea data de doua instanțe judecătorești mai precis Tribunalul Dolj și Curtea De Apel Timișoara intru-un proces care a durat 5 ani și care ar fi trebuit să dureze 5 minute pentru că orice om cu minime cunoștințe juridice știe care este adevărul juridic în această speță!!!!!!!!!!!!!
tu nu stii sa scrii, ma, vai de capu` tau...te mai dai ca ai facut si Dreptu`....si emiti si tu pareri pe forumuri!!ILEGALI sunteti voi, ma, mititeii: adrian, marin, gigi, junior, ajica, liliana, gabriela...hahahaaaaaaaa....Oriunde in lumea asta erati inchisi pentru ce ati facut, ma!! Damigenele de tuica uitate prin salile fostului Central....ce era, ma, cu ele? Ca ati devastat cantonamentu` de la Lunca, ai uitat, ma? Datoriile neplatite ...ai uitat de ele, ma, aditzule??? hahahahaaaaaaaa
Pai joaca echipa partidului înființată ILEGAL în 2013 la București o clona ILEGALA așa cum a stabilit clar în două hotărâri judecătorești Tribunalul Dolj confirmate de Curtea De Apel Timișoara în 18 Iunie 2018!!!!!!!!!!!!!N-o să mai joace nici ăștia că deja au început să-i pună bulina roșie stadionului construit din bani publici pe care a pus stăpânire ILEGAL un partid care a făcut atâtea nenorociri in tara asta!!!!!!!!!!!!!
prostul asta de puscoci nici nu stie cum se numeste stadionul craiovei.cine se aseamana se aduna.clona fcu 1848 nu are ce sa caute pe stadionul sfint al universitatii craiova.
Gazonul de pe stadion nu rezista si e pacat sa fie distrus in miute amicale. Cam asta joaca echipa lui Mititelu acum.
Mititelu sa joace pe stadion cand o sa plateasca ce a consumat 10 ani fara sa scoata un franc din buzunar adica ce a decis tribunalul 3 mil de euro reprezentand cheltuieli aferente ( apa , canal, nocturna etc) iar voi adtia de la GSP aveti toate dovezile . Chetuieli pe care le-a platit craiova adica cetatenii.... ne-am fript odata cu el ...lasati-l sa stea pe la piarta cu clona lui 2017 *** . Mititelu asta vrea sa intre si sa nu plateasca
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.