Comentarii (57)
fan_stiinta  •  26 August 2018, 10:12

si uite asa noua firma a lui mititelu si-a deschis taraba la Severin intr-o completa nepasare si totala lipsa de interes din partea "meleoanelor" de fani ai noii societati infiintata in 2017. :))))) gesepeul tovarasului ioanitoaie trebuia sa ne spuna si cati spectatori au fost la acest meci :))))

dubluv  •  26 August 2018, 10:08

GSP rade de comentariul lui Mititelu intr-un articol intitulat "Spectacol a fost asigurat de comentatorul Adrian Mititelu". Nu e misto?

Marian Iordachescu  •  26 August 2018, 03:01

Sa nu ne facem ca nu stim ,echipa lui Mititelu este adevarata Universitatea Craiova Nu trebuie sa ne lasam pacaliti de comentatori slugarnici ca Mironica care confunda cele doua echipe fara nume dar cu initiale ca FCSB sau CSU cu Steaua sau Universitatea Craiova

xnread  •  26 August 2018, 01:31

Comentariul min. 49 e cel mai distractiv :)) ".... să știți că nu are nimic în el din... deși știți că n-am nimic cu.. Chiar sunt susținător al nației maghiare. ...e ardelean get beget. Născut la Iași". :D

Valentin Chirita  •  26 August 2018, 01:23

Salut... Nu sunt fan Mititelu... Dar cat am urmarit meciul.... A avut o remarca foarte buna.... Atata timp cat un jucator tanar joaca prost nu trebuie criticat, ci trebuie incurajat dar nici atunci cand joaca bine nu trebuie ridicat in slavi.... Pe asta domnilor jurnalisti de ce nu o luati in calcul? Asa nebun cum e Mititelu.... Omul isi doreste un fotbal sanatos si realist... Noapte buna.

gigi_becali_8  •  26 August 2018, 01:17

Sper sa promoveze cat mai repede Craiova in Liga 1 ...

cristian_77  •  25 August 2018, 22:00
Postat de the_cobbler pe 25 August 2018, 21:54

Eu am avut (doar) una și recunosc, eram îngrozit de ea !

Pai de...viața e grea...mai ales dacă nu ești de-al locului..:))

the_cobbler  •  25 August 2018, 21:54
Postat de cristian_77 pe 25 August 2018, 21:50

E adevărat...numai ca noi avem câte trei..

Eu am avut (doar) una și recunosc, eram îngrozit de ea !

cristian_77  •  25 August 2018, 21:50
Postat de moshu_cu_ruc.sacul pe 25 August 2018, 21:42

E adevărat ce se spune despre olteni, că le e frică de neveste ?

E adevărat...numai ca noi avem câte trei..

cristian_77  •  25 August 2018, 21:44
Postat de moshu_cu_ruc.sacul pe 25 August 2018, 21:36

Hahahahaha....., am văzut-o și pe asta: un oltean care se ceartă singur !! Probabil, în fața oglinzii.

Nici aici nu te-ai prins..știu..e greu..îți dădeam doar exemplu, că ce am scris a fost la bășcălie...dar n-am cu cine..

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6