Alte știri din fotbal
A marcat de două ori contra FCSB și s-a convins: „Rămânem cu ideea asta”
0
Ștefan Târnovanu a făcut show la declarații: „Vai de capul nostru! Nu mai e nevoie de antrenor la meciul ăsta” + Ce spune despre plecare
0
Valeriu Iftime a spus cine va câștiga barajul Dinamo - FCSB: „Ea e mai bună!”
0
Un titular e OUT la baraj! Patronul FCSB a anunțat echipa cu Dinamo: „Doar o întrebare”
0
Știri din fotbal internațional
Au scris istorie în Serie A: Como este în Liga Campionilor! Dezastru pentru Milan și Juventus
0
Echipa care câștiga La Liga acum 26 de ani a promovat din nou în primul eșalon!
0
Surpriza sezonului în Europa?! Echipa din Liga 2 a câștigat Cupa și merge în Europa League
0
Pep Guardiola, în lacrimi la despărțirea de Manchester City, sub privirile tatălui său: „De ce mă iubiți atât de mult?”
0
Lifestyle
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
7
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
De ce nu scad prețurile locuințelor deși România traversează o criză ...
Libertatea
Noi dezvăluiri despre viața ascunsă a cuplului Macron. Brigitte Macron, ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan, contestat din interiorul PNL la aniversarea liberalilor: „Un ...
Libertatea
respect pt postare . din pacate ceilalti postaci nu au habar depre istoria recenta sau mai veche a CSA . doar 2 completari : fostul ministru al armatei serghei bodnarciuc AKA emil bodnaras a pus umarul sovietic la intoducerea echipei raionale csa Campulung in liga 1 sub numele de csa Bucuresti 1n 1947-48 desi liga nationala incepuse deja ! dupa modelul sovietic ruseste / bulgareste echipa s-a numit tcka moscova/Sofia . tcka =csa
Vai de capul meu! Ti-au luat "Generalii" si Talpan din banii de ajutor social si ti-au lezat securitatea luand din banii de F35-uri. Mai ales pentru Enceanu, au luat bani de la programul spatial al Romaniei, asa ca sa nu va asteptati nici anul ca primul om care aterizeaza pe Marte sa fie roman.
Bai nemernicilor numai aruncati banii tarii pe toate hahalerele de jucatori expirati.Sa scoata Talpan si restul generalilor bani din propriile buzunare si sa faca echipa ! Oarba dupa voi *** ce sunteti !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Te arde grija de Steaua, măi, fraierplay... Vezi să nu-l apuce pe Talpan iubirea de... mititel și să meargă cu jalba-n proțap la TAS: ”nu clona denumită CSU Craiova, apărută din neant în 2013, este continuatoarea de drept a Craiovei Maxima, ci U Craiova 1948 SA.”
Cu echipa asta sunt sanse de promovare si in liga a 2 a. Asta daca s-ar juca cinstit , insa Stelei i se vor pune tot fielul de piedici, atat din exteriorul clubului cat si din interior.
Talpan iubeşte la Cioban. :) Dedicaţie : Din Dragoste, de Mircea Radu !
Ar fi frumos ca să se întîlnească în Liga 3 cu fc fcsb.... Să sperăm că pînă pe 18 îi dezafiliază pe fecesebei. Preferăm în Liga 1 pe FC ACA, Academia Clinceni, bre, cum care?
ooooo Talpanisti cu gandire Talpanista, toti niste anonimi
Ce semn mai mare de rautate din partea FRF decat asta in care nu lasa pe Steaua sa joace in liga a 3 a.Asta dupa ce ai permis unei clone sa-i ia locul in liga 1.
Putea sa lipseasca fara.urma.de.creier Viorica Stelistul aka Viorel Predosanu. Sinistrul.*** ***.***. pai ma prostalaule, exact echipa aia a castigat CCE... Nu fcsb.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.