Comentarii (49)
ticbis
ticbis  •  06 Iulie 2019, 18:54
Postat de mariuss72 pe 06 Iulie 2019, 18:29

Gigele, ai fractura de logica, mai citeste inca o data ce am scris, poate intelegi. Eu NU vreau desfiintarea niciunui club, nici macar Fcsb, nu am nicio treaba cu scandalul asta, nu pot fi ipocrit, vreau doar sa se respecte legea in tara asta, si nu numai in fotbal. Eu m-am saturat sa vad cum suporterii sustin un nemernic doar pentru ca s-a lipit de clubul pe care il iubesc, din cauza asta au ajuns sa distruga tot.

Uite ce e, eu inteleg ca pentru tine si pentru toti rivalii de-o viata ai Stelei, acest verdict va vine manusa; doar asa, printr-o solutie din pix a unei justitii inepte, ati scapat de teroarea existentei voastre. Bucurati-va cat mai mult de moment, ca in viitorul apropiat va veti plange de mila, exact pentru aceleasi cauze. Crede-ma, actuala Dinamo a lui Negoita n-are nimic, in niciun caz palmaresul; e doar la latitudinea lui Badea sau a MAI-ului sa procedeze exact la fel ca si in cazul Stelei. Cu atat mai mult cu cat exista deja jurisprudenta in astfel de speta. Imi cer scuze, dar exact la fel au reactionat si rapidistii sau oltenii Craiolgutei.... acum n-au nimic, nici vorba de palmares... de ani de zile incearca sa-l obtina prin tribunale... La urma urmei, nu-i nimic de viata si de moarte: s-a distrus Steaua si atat tot! Nu moare nimeni din atata lucru! Sa-ti fie de bine si sa te simti mandru de tara ta si de justitia ei! Hai Dinamo!:)))

ticbis
ticbis  •  06 Iulie 2019, 18:18
Postat de mariuss72 pe 06 Iulie 2019, 18:09

Perfect adevarat, cine iubeste fotbalul nu-si doreste vreodata desfiintarea unui club de fotbal. Dar de la un gigist te poti astepta la orice.

Daca ai ajuns sa-ti doresti desfiintarea rivalilor pentru ca pe teren nu i-ai putut intrece niciodata, atunci e clar ca esti fan Talpan; ca astia nu te vor "deranja" niciodata, ei joaca la amatori...!:)))

257039724727900
Mircea Coroban  •  06 Iulie 2019, 18:17

Lamurițimă, din ce BANI proiectul CSA ?

theman30
theman30  •  06 Iulie 2019, 18:04
Postat de catalynn pe 06 Iulie 2019, 18:02

Nu greșește cu nimic: fcsbist spui, PROST spui!!! Omul a dinamovist, însă așa cum io am făcut polo la Dinamo acum 30 de ani el a jucat pt Steaua :-))) Deci știe bine ce spune deși e dinamovist! Între noi și dinamoviști a existat rivalitate, și va exista in vecii vecilor, însă noi nu ne dorim desființarea lor ci sa ii batem ei aliniind cea mai buna echipa posibila! Insa, repet!, un fcsbist NU poate înțelege așa ceva!

PAI CATI ANI AI?

mariuss72
mariuss72  •  06 Iulie 2019, 18:01
Postat de ticbis pe 06 Iulie 2019, 17:58

Vad ca s-au adunat multi saraci cu duhul pe aici! Bai prostilor, va mirati de ce nu gaseste Dinamo cumparator; brand, sigla, marca, culori, stadion, loc in prima liga, palmares... alea, alea... la pret de promotie de 3 mil esalonati pe 3 ani...? Pai d-aia, pentru ca orice judecator poate sa-i faca praf investitia, deposedandu-l de palmares la orice ora! Ca asa e in Romania!:) Sa va fie de bine; ramaneti cu Negoita si cu pianul lui; prosti ati fost, prosti ati ramas!:))) Norocul vostru e ca nu si-a pus (inca) mintea Badea cu voi, ca praful si pulberea se alegea de amaraciunea asta de club!

Ma ***, vezi de *** tau, iti dai seama cum e sa crezi 15 ani ca sustii Steaua, si de fapt ai sustinut o clona ieftina a ciobanului? Macar la Dinamo absolut toti suporterii stiu ce echipa sustin...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ticbis
ticbis  •  06 Iulie 2019, 17:58

Vad ca s-au adunat multi saraci cu duhul pe aici! Bai prostilor, va mirati de ce nu gaseste Dinamo cumparator; brand, sigla, marca, culori, stadion, loc in prima liga, palmares... alea, alea... la pret de promotie de 3 mil esalonati pe 3 ani...? Pai d-aia, pentru ca orice judecator poate sa-i faca praf investitia, deposedandu-l de palmares la orice ora! Ca asa e in Romania!:) Sa va fie de bine; ramaneti cu Negoita si cu pianul lui; prosti ati fost, prosti ati ramas!:))) Norocul vostru e ca nu si-a pus (inca) mintea Badea cu voi, ca praful si pulberea se alegea de amaraciunea asta de club!

theman30
theman30  •  06 Iulie 2019, 17:57
Postat de 5_iulie_2019 pe 06 Iulie 2019, 17:55

Nu aveam pretenții de la proști ca tine, Laslas, Tibics și restul FîCîSîBî-iștilor care bântuie pe aici. FC FCSB a fost și va fi mereu Steaua Proștilor.

tu din ,,prosti,, nu scoti pe nimeni.. urat.FOARTE URAT!!!!

theman30
theman30  •  06 Iulie 2019, 17:52

FORTA FCSB.joi avem meci .Succes

juliusmad
juliusmad  •  06 Iulie 2019, 17:49

Bine spus, csa e doar un proiect. Steaua joaca în liga 1.

catalynn
catalynn  •  06 Iulie 2019, 17:40
Postat de ge0x pe 06 Iulie 2019, 17:34

Ai bătut apa după Talpan. Puneți-l șef de galerie pe Talpan. Poate nu mai rămâneți 10 ani în liga a 4a. Va da Gigi acatiste la muntele Athos și nu mai ajungeți niciodată în liga 1 :))))

Noi vrem ca Talpan sa devină comandant la CSA, punct! Nu avem nevoie de *** ca Bixi și Zisu! Steaua trebuie condusă de un STELIST nu de unul care a ținut cu FC Argeș!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentează