Alte știri din fotbal
Ce urmează pentru FCSB după eșecul lamentabil cu CFR Cluj » PATRU meciuri de „foc” cu contracandidatele directe pentru play-off
0
Oțelul - Csikszereda, un duel din etapa #23 a Superligii » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Pe cine a remarcat Basarab Panduru după FCSB - CFR: „Formidabil”
0
Andre Duarte nu va uita prea curând primul meci la FCSB: „Rău! Normal că suporterii au făcut asta”
0
Știri din fotbal internațional
Imagini rușinoase de la Barcelona » Un miliard și jumătate de euro pentru un „stadion-cascadă”
0
Plecat de la CFR Cluj, a semnat cu noua echipă în timpul meciului cu FCSB: „Bine ai venit la campioni!”
0
Final de drum » Andrei Vlad a rămas fără echipă: „Mulțumim!”
0
Masacru în Mexic, cu cinci luni înainte de Campionatul Mondial » Au fost împușcați pe terenul de fotbal: sunt cel puțin 11 morți!
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Soldații ruși sunt scoși din spital și trimiși pe front direct în scaun cu ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Delirul sovieticilor din armata romana este o poveste fără sfârșit, din pacate. Cazarma Stalinistă a Armatei -CSA încearcă cu disperare sa revină la banii din fotbal, după ce a dus echipa Steaua in pragul falimentului, prin jaful nesimțit făcut in perioada de haiducie 1990-1998.
multa putere de lupta dlui Talpan in incercarea de a eradica cea mai noua căpușă pesedista conectata la banul public care a infestat societatea romaneasca : Academia Rapid sau FC R sau cum si-o mai zice
Idolii mei Sunt Avram Iancu si Sfantul Maresal Antonescu. ....fiule
Pai si csa regal a avut contract cu (cel putin) un jucator profesionist: batfoi care a fost in lotul adevaratei Stele dar nu a facut fata.
A fost idolul tau vreo trei ani, azi iar il cauta dna-ul.
roș-albaștrii să promoveze în Liga a 3-a? nu domnule normal echipa infiintata de politrucii din armată pe 7 iunie 1947, ocrotiti de ana pauker si mai apoi de familia ceausescu ar trebuii promovati durect in finala champion league iar acolo echipa adversa are obligatia sa joace cu 4-5 jucatori si aia sa fie juniori iar portarul sa fie cel de la poarta clubului, meciul sa inceapa de la scorul de 3-0 pentru stoia golurile toate sa fie trecute in contul urmasului luistragiului din gara brasov, daca nu uefa si fifa sa se astepte la niste procese intentate de talpa na!
Terminati cu aceste clone,nu le mai dati atata importanta !!!!
Pentru ce mergeti acolo, voi, peluzarii? Nu sunt femei sau copii pe care sa-i bateti si, in plus, riscati sa va intalniti cu galeria rapidului si iar o luati in freza! Stati baietilor acsa ca veniti si batuti si cu cu loc in liga 4.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vom fi acolo domnule Talpan, sanatate sa aveti pt ca urmeaza o perioada incarcata pt Steaua. S-au inmultit lupii care fura ca pisica, ne judeca unii care s-au intrunit de urgenta sa modifice legi pt academia partidului rosu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.