Alte știri din fotbal
Daniel Pancu a dat frâu liber emoțiilor: „Nu înțeleg!”
0
Ioan Varga, reacție după CFR Cluj – Rapid: „Cum îmi place mie! O să îmi fac datoria”
0
Ce aștepta Costel Gâlcă din partea elevilor lui în CFR Cluj - Rapid
2
Rapidiștii convocați de Lucescu la națională sunt optimiști: „Noi, românii, avem acel spirit”
0
Știri din fotbal internațional
A plecat după doar două curse! Echipa din Formula 1 și-a pierdut șeful de echipă
0
Napoli, victorie și salt pe locul 2 în Serie A
0
Arne Slot, despre accidentarea lui Salah: „E o veste bună pentru Liverpool, nu și pentru Egipt!”
0
Inter vrea să-și recupereze banii » Jucătorul lui Chivu nu a confirmat și ar putea fi vândut în Premier League
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
O bătrână din Italia i-a lăsat 100.000 de euro badantei sale din Moldova, ...
Libertatea
Unui angajat al băncii ucrainene, reținut în Ungaria, i-ar fi fost ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Livetext Război în Iran, ziua 22. Statele Unite vor să-și reducă treptatea ...
Libertatea
Ok fecefecesebe este continuiatoarea da?! Bun...verbal ca pe acte cam s-au luat la verificat, ne-a gigi cu toti avocatii lui, ***. Dar intrebarea este mai nea burlene, dupa reactivarea sectiei de fotbal a Stelei Bucuresti, de ce nu a fost trimisa fecefecesebe in liga a5-a asa cum zicea memelushu, iar Steaua Bucuresti sa evolueze in liga 1 unde are dreptul, deoarece Steaua nu a retrigradat niciodata. Chiar daca sunteti numai *** fecefecesiste, faceti un efort si observati diferenta dintre infiintare si reinfiintare.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Blaaa....bla....blaaaaa...
Bati campii! Burleanu afirma cu gura lui: "regulamentul nu permite". Daca nu permite, "stop-joc"; inseamna ca nu permite, deci nu e posibil!!! Restul e gargara pentru prosti de nivelul tau!!! Cat despre prezenta in Liga I-a a actualei FCSB, te asigur ca n-a facut nimeni niciun fel de efort; echipa a continuat palmaresul Stelei de acolo de unde l-a abandonat Armata, nimeni n-a contestat asta, nici macar generalii si nu exista nicio hartie oficiala la FRF sau la LPF care sa dovedeasca ca cineva s-a suparat atunci; nici macar peluzele Sud si Nord! :))))))) D-aia Steaua actuala din Liga I-a are intreg palmaresul si CSA-ul e doar o clona jalnica!!!
Asta apropo de gluma cu 'razboiul clonelor' ;).
Este 'o noua speranta' dupa 'amenintarea fantomei' .... :))
Să dea Dumnezeu să se întîmple asta. GATA cu clonele din Liga I și cu echipele sătești inventate IERI. Vrem Rapidul , vrem ADEVĂRATA Steaua (CSA Steaua) , vrem U Cluj , UTA , Petrolul , Adevărata Craiovă , Adevărata Poli Timișoara... Ne-am săturat de mafioți de hoți , de mincinoși și de făcături de echipe care în mod normal nu ar trebui să activeze nici măcar în Liga 2. Hai Burlene că se poate.
Prostia se poate accepta pana la punctul ei de fuziune cu fudulia *** dar in cazurile respective este vorba de ceva mai rau ca sa nu spun grav !! :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu stiu unii care au facut orice sa bage fcsb in prima liga imediat dupa infiintare... Regulamentul prevede ca trebuie sa o iei de jos...
Războiul clonelor ... în liga a IV a :)))
Ce prostalau burleanu. Ar face orice sa ajute sa promoveze echipa comunistilor din armata
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.