Alte știri din fotbal
La o oră după victoria cu Hermannstadt, Angelescu a intrat în direct și a anunțat decizia clubului: „Nu vrem”
0
Imagini emoționante după Hermannstadt - Rapid » Cristian Manea, în lacrimi, consolat de coechipieri
0
Daniel Niculae, după Hermannstadt - Rapid: „Este cel mai bun transfer din România”
0
Dorinel Munteanu, la pământ după eșecul drastic cu Rapid: „Îmi asum, sunt responsabil. Dacă sunt bărbați...”
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona, victorie cu emoții în Cupa Regelui! După ce i-a eliminat pe Real Madrid, Albacete a fost aproape de o nouă mare surpriză
0
Arsenal a dat lovitura în minutul 90+7 contra lui Chelsea și s-a calificat în finala Cupei Ligii Angliei
1
Fostul star de la Real Madrid și Bayern Munchen, în negocieri cu o echipă din MLS
1
Reacția lui Udinese după a doua excludere a lui Răzvan Sava: „Nu a avut nicio problemă și mizăm pe el”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Cât costă, de fapt, „ceasul de 200.000 de euro” de la mâna lui Ilie ...
Libertatea
Lewis Hamilton a spart 140.000 de euro împreună cu Kim Kardashian. Vedetele ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
„Altfel, Guvernul pică până în iunie”. Kelemen Hunor i-a cerut „durului” ...
Libertatea
am iesit ...LE UREZ FCSBISTILOR MULTA BAFTA ( pana in min 3 ) ..apoi somn usor
Daca aude demagogul Radu Naum beneficiar al libertatilor de dupa 90 ' si trancanitor asa cum au fost ziaristii roani in ultimii 29 de ani beneficiar al unui wild card pe gsp on line , lesina asa cum a facut-o dupa dialogul lui Hagi care ii repeta incontinuu de gloria sportului romanesc de dinainte de 22 decembrie !
este mijlocasul vostru de la iasi
Sigur ca da! Vor lua toti derbedeii de la Sud cate o cutiuta cu gazon pe care scrie Becali, s-o aiba amintire pentru toata viata, apoi vor comemora zecile de meciuri ale Stelei in care echipa a jucat cu portile inchise in campionat si in cupele europene datorita actelor lor huliganice, apoi vor trece pe la contabilitate sa semneze in cartea de onoare pe tabelul cu sutele de mii de euro platite de clubul lui Becali drept amenzi de la FRF si de la UEFA in contul "vitejiei" lor pe campurile de lupta cand bateau femei, copii si batrani... Jalnic!!!
deci sa inteleg ca tu ai scos caserola la vanzare iar hitman doar saliveaza :))))
Cei din peluza sud sunt din bucuresti , nu popesti leordeni .
nu vad decat niste stelute :)))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cat de nătâng, fanatic si exaltat sa fi ca sa sărbătorești din peluza sud, locul din care ai aplaudat si susținut pana in 2013 echipa Steaua din liga a I-a in meciur memorabile, precum Valencia si Villareal !? Acum zevzecii se bucura pentru ca armata a distrus stadionul si a inventat aceasta făcătura oribila FC Kaku2017!!! Sunt de ras cei din ciurda peluza sud. Bine ca sunt putini!
tu ai scos casoleta la vanzare pe olx? sau e hitman? :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.