Alte știri din fotbal
Declarații rare pentru GSP: Ionuț Mazilu, fostul golgheter din Liga 1, spulberă mitul marii probleme ale lui Costel Gâlcă: „Rapid a fost pragmatică”
0
Noul transfer de la Rapid mai are de așteptat » Ratează meciurile cu CFR Cluj, Dinamo și Craiova
0
„Retrogradat” la echipa secundă a lui Dinamo
0
Numește postul exact al lui Joao Paulo: „Ăsta e rolul lui”
1
Știri din fotbal internațional
S-a activat scenariul revenirii Rusiei! Primul pas oficial către participarea la Jocurile Olimpice din 2028
0
A dat lovitura! » Fratele lui Malcom Edjouma a fost prezentat la o echipă de top din Franța
0
A încurcat-o pe Bayern, iar Lothar Matthaus îi prevede un viitor strălucit: „La 18 ani vede jocul într-un mod în care eu îl vedeam la 30”
0
Nicolae Stanciu, șocat la impactul cu China: „Nu am mai văzut așa ceva în viața mea”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Primele declarații ale Corinei Tarniță despre legătura cu Jeffrey Epstein. ...
Libertatea
La ce temperatură să setezi centrala dimineța, când pleci de acasă
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
A stat trei luni în izolare totală și a fost forțată să privească ...
Libertatea
Cat de nătâng, fanatic si exaltat sa fi ca sa sărbătorești din peluza sud, locul din care ai aplaudat si susținut pana in 2013 echipa Steaua din liga a I-a in meciur memorabile, precum Valencia si Villareal !? Acum zevzecii se bucura pentru ca armata a distrus stadionul si a inventat aceasta făcătura oribila FC Kaku2017!!! Sunt de ras cei din ciurda peluza sud. Bine ca sunt putini!
Astia sunt stelistii, ros-albastrii, Armata Ultra! Nu pot fi confundati niciodata cu sustinatorii FC FCSB Popesti Leordeni care sunt fie gigisti (90%), fie ficisibi-isti.
Stadionul Ghencea nu a fost niciodata al Peluzei Sud, ci al tuturor stelistilor cu inima de stelist! Teroarea instaurata de AISS si continuata de AS 1947 cu sprijinul fatis al cozilor de topor din Armata Romana nu va dura la nesfarsit! Ghencea este (si) casa celor ostracizati si izgoniti pe nedrept, care se vor intoarce aici, atunci cand hoardele barbare ale clonei CSA isi vor incheia menirea de pioni sacrificati pe esichierul politic. Respect deplin si sustinere totala pentru Clubul Sportiv al Armatei, la toate disciplinele, mai putin la fotbal. Astazi, la fotbal, "Steaua" nu este nimic. FCSB a fost si este Steaua, si a facut deja pentru aceasta tara mai mult decat ar face vreodata toti acei venetici care vor sa fluture un steag al nimanui pe stadionul tuturor.
Pleacă ma gigistule, imparte jiji *** cu ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sa recapitulam, in aproape intreaga existenta a Peluzei Sud ei au sustinut echipa lui Becali, doar in ultimii 2 ani detasandu-se de FCSB si alegand CSA Steaua, cel putin pe hartie adevarata Steaua. si atunci nu inteleg care-s amintirile de comemorat din vreme ce 15 ani au sustinut o clona. amintirile de dinainte de 2003 de pe vremea Armata Ultra? sau anii 80? as intelege pe cei trecuti de 50 de ani care au trait acele vremuri insa ce vor comemora tinerii sub 35 de ani care au sustinut doar pe FCSB? Pana la urma cred ca suporterii Stelei au facut alegerea gresita, au ales Steaua armatei, desi nu cred ca va avea vreun viitor in fotbal fara sustinere materiala, doar din dorinta (inteleasa intr-un fel) de a fugi de Becali. am si o intrebare daca le fug nevestele de acasa si se introc dupa 15 ani in care n-au stiut nimic de ele, le vor primi asa cu bratele deschise sau le-ar chestiona mai intai unde au fost in cei 15 ani? si de ce s-au intors tocmai acum???
Iar esti prost slujitorule? De ce nu-ti vezi de clona ta de nimic?
pentru ce? in seara asta Steaua face istorie. sunt asteptati peste 40.000 de suporteri stelisti.
A, deci poza voastra intra direct in istoria Stelei? Pai zi asa ca nu intelegeam. Daca-mi spui si ce facem cu aceeasi istorie dupa 2004 cand echipa a disparut pur si simplu fara sa-i reclame nimeni disparitia eu sunt lamurit bustean.
Ce titluri aveti. Niste baieti se aduna sa faca o poza impreuna intr-un loc care le starneste nostalgii. Foarte frumos, bravo lor. Dar de ce chestia asta intra "direct in istorie", cum spune titlul? In care istorie?
Nah.. eu astept sa iau ceva din moaștele lui talpan, o sa fie mult mai valoroase..!! hahahahahahhaahahha
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.