Comentarii (21)

ciinefoarterosu  •  10 Iulie 2018, 12:13

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

martinpen  •  10 Iulie 2018, 12:02
Postat de Marius Baicu pe 10 Iulie 2018, 11:36

O prostie. Și cu ce ar fi mai îndreptățiți să ocupe locul rămas liber de la Bragadiru în locul unei formații care a jucat barajul de liga a 3-a? Logic cei de la Slobozia ar trebui să aibă prima opțiune. Ăștia de la Armată caută chichițe legale în absolut orice, în loc să își vadă de fotbalul de pe teren, care nu a fost suficient de bun nici să îi treacă de liga a 4-a măcar.

Atentie!!! Astia de la Armata nu cauta loc in liga 3, au declarat deja asta... Dar astia de la gsp spun ca Armata vrea aliante, si voi credeti... Totul ca sa decredibilizeze armata...

alegzander19  •  10 Iulie 2018, 12:01
Postat de Marius Baicu pe 10 Iulie 2018, 11:36

O prostie. Și cu ce ar fi mai îndreptățiți să ocupe locul rămas liber de la Bragadiru în locul unei formații care a jucat barajul de liga a 3-a? Logic cei de la Slobozia ar trebui să aibă prima opțiune. Ăștia de la Armată caută chichițe legale în absolut orice, în loc să își vadă de fotbalul de pe teren, care nu a fost suficient de bun nici să îi treacă de liga a 4-a măcar.

Foarte Corect. Daca Echipa care a castigat barajul nu are resurse sa joace in Liga III de ce nu ar primi drept de promovare echipa care a pierdut barajul. CSA nici nu a ajuns la baraj, de ce le-ar lua fata ??

Bulete Cristi  •  10 Iulie 2018, 11:49

*** IN FRUNTE CU MILOGII DE LACATUS SI BUMBESCU..NU SUNTETI SI NU PUTETI FI IN STARE SA PROMOVATI PE TEREN SI INCERCATI PRIN TRIBUNALE CU PROCESOMANUL TAPLANICA SI PRIN CUMPARARE DE LOCURI IN LOCUL ALTOR ECHIPE..SUNTETI MAI *** SI MAI FARA ONOARE DECAT BECALII....PANA ACUM VA NUMEATI CSA REGAL STEAU BUCURESTI....IDENTITATE ***... O SA VA NUMITI CSA BRAGADIRUL STEAUA BUCURESTI-ILFOV?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

roadghost  •  10 Iulie 2018, 11:42

Principiali, nu gluma, astia de la CSA...se dezic de practicile ciobanului, dupa care incearca altele si mai josnice. Jenanti.

Costel Tudor  •  10 Iulie 2018, 11:39

Ce RUSINE !!! Dar nu ma mir , așa au procedat de la înființare in 1947 !!! PILE , CUNOȘTINȚE , RELAȚII , PCR și nu in ultimul rând FURT !!!

legendavisinie  •  10 Iulie 2018, 11:37

Echipa se va numi CSA CSO Steaua.

Marius Baicu  •  10 Iulie 2018, 11:36

O prostie. Și cu ce ar fi mai îndreptățiți să ocupe locul rămas liber de la Bragadiru în locul unei formații care a jucat barajul de liga a 3-a? Logic cei de la Slobozia ar trebui să aibă prima opțiune. Ăștia de la Armată caută chichițe legale în absolut orice, în loc să își vadă de fotbalul de pe teren, care nu a fost suficient de bun nici să îi treacă de liga a 4-a măcar.

Anton Pan  •  10 Iulie 2018, 11:36

Strigoii sovietici dezertori din Ghencea militar, componenți ai Cazarmii Staliniste a Armatei-CSA încearcă disperati sa-si faca loc in fotbalul romanesc, acolo unde i-a adus abuziv si brutal, armata roșie de ocupatie ! Afara cu cizmele militare si echipamentul kaki din fotbalul romanesc!

dinamo_fan  •  10 Iulie 2018, 11:36

asa..si ajungi in liga a 3-a si stop ca nu poti promova in liga a 2-a ca echipa departamentala. deci fix pix.

  • 1
  • 2
  • 3