Alte știri din fotbal
Cum a ratat Dinamo transferul lui Kevin Ciubotaru: „A fost la Săftica”
0
„FCSB are 30% șanse să fie în play-off” » Ce echipă l-a impresionat pe Trică
1
Ce fotbalist a găsit Mihai Stoica în Portugalia: „Întrebări am pus, mai avem răspunsuri de primit”
2
Transferul campioanei FCSB, analizat de Eugen Trică la GSP Live Special: „Îl știu de când a jucat cu Spania”
3
Știri din fotbal internațional
Liga Campionilor continuă în această seară » Duelul dintre Real Madrid și Manchester City este „capul de afiș” al serii
0
Victorie foarte scumpă. Va plăti pentru fani! » Anunțul lui Bayern: „UEFA nu ne iartă. Nu pot spune cât de grav”
0
Cristi Chivu are o problemă URIAȘĂ la Inter: „Așa nu poți fi considerată o echipă mare!”
0
Chivu, întrebat frontal de ce Inter cedează în fața granzilor: „În ciuda acestui fapt...”
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Un român căutat internațional face live-uri pe TikTok după ce ar fi bătut ...
Libertatea
România devine hub pentru pământuri rare, cu sprijin american. Pas-cheie ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Gafa făcută de Nicușor Dan la conferința din Franța: „O înfrângere ar fi să ...
Libertatea
*** lui Gigi samantari lăsați gălăgia și vedeți-vă de *** voastră .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Direct karate kid a fost la meciul asta :)
sud steaua inca plange din ungaria. SLABI DE TOT... "coregrafie" si "bataie" (luata de la cetateni...)
La fcsb-Dinamo au fost mai multe violente decat acum. Sa nu uitam fanul dinamovist intrat in teren si inca altii, doar ca nu au existat jandarmi...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum ma...nu e club profesionist de fotbal....acu e de stat
Pana isi vor recupera paguba, generalii tai si Talpan al tau sunt buni de plata: amenzi de 20 de mii de euro, suspendarea terenului pe 5 etape si inca 3 etape fara spectatori la meciurile de pe teren propriu! Sa va iasa pe nas, si tie si lui Talpan! V-ati asociat si infratit cu golanii, derbedeii, betivii si drogatii, sunteti buni de plata! Conform legii si regulamentelor!
cind ajung oamenii sa se bata pentru fotbal, ceva nu merge bine. mai e vorba si de doua echipe de 2 lei. ar trebui sa -si consume energia strigind in strada pentru un trai mai bun ,
Ma tot uit la poza si pare desprinsa dintr-un film ...e epica,lovitura "superba" de K1,foarte mare pacat pentru ca era intre "2 suporteri" la un meci de fotbal :) .Pacat de simplii spectatori care au fost prinsi in mijlocul evenimentelor. Cat despre mentalitate,suntem romani si nu o sa vedem niciodata cum e la unele meciuri in campionatul spaniei unde suporteri stau amestecati intre ei fara sa fie vreo problema.Asta e ,tipic uman,din ceva frumos(derby de liga a 4 a Steaua-Rapid,prezenta numeroasa la meci) ,sa faci un *** .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Și sa nu uitam o chestie: sistemul de achiziții publice au impus CSA alegerea celei mai avantajoase oferte dpdv al prețului ... Practic, fiind o entitate de Stat, nu aveau cum sa aleaga pe alții. Insa legea e de partea lor iar cu un jurist ca Talpan sunt sigur ca isi vor recupera paguba :-)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.