Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Naționala României a ajuns la Bratislava » Ultimele informații după o zi complicată: „Lucescu a vorbit cu secunzii, după ce am aterizat”
0
MM Stoica pariază pe un singur nume în locul lui Lucescu: „Doar el poate salva ce ar mai fi de salvat”
15
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
Știri din fotbal internațional
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
La 43 de ani, fostul mare atacant își începe cariera în liga a 5-a: „Un club istoric”
0
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Cine a câștigat duelul internaționalilor din play-off-ul Superligii
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
Decizia AMFB a fost publicată pe 21 iunie, termenul de depunere a unei alte contestații la FRF este de 5 zile. Reclamația caraghioasă a colonelului kaki este oricum tardivă.
*** este condamnat pt mita data arbitrilor. Si-a recunoscut fapta a colaborat cu autoritățile si a primit in consecință e pedeapsa mai ușoară, cu suspendare. Petrea este o piatra de moara in spinarea Stelei, un individ cu intenții mai mult decat dubioase, cu cat e demis de PSDistii din minister cu atat mai bine. Crezi ca va fi demis!? Dupa ce a inchis ochii la mânăriile Acadamiei la AMFB foarte putin probabil. Recursul se face la 5 zile lucrătoare de la primirea motivării deciziei. Stai liniștit știe Talpan ce face, cred ca v-ati lamurit deja :-))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Rapid este deținut de Redivivus, adica de fostul general de securitate, Vasile Malureanu, susținut din umbra de Dragnea, nomilizat de însuși Nae Manea ca fiind “patronul Rapidului”. Steaua a aparținut de cand se știe Armatei Romane. Ca la conducerea armatei s-au aflat comuniști, psdsisti, pdliști, pnlisti, punristi, si ce alti “iști” au fost vremelnic la conducerea tării nu înseamna ca Armata si implicit Steaua a aparținut acestora. Sesizezi diferenta!?
....voi astia cu sesizarile penale...echipa securitatii...preluata de la ceausescu...recurs la 9 zile ...dupa decizia AMFB.....SI IA SA VEDEM APROPO DE AMFB...pentru ce are dosar Baboia...o afacere cu steaua ...cu terenurile armatei...deci echipa care transfera cu mii de euro din bani publici lotul de la Regal...face si afaceri cu Baboia de la AMFB...pina acum cateva luni cine facea parte din conducerea AMFB....UN GENERAL de la Steaua
Avem aici “meritul sportiv” si “meritul legal”. Nu contesta nimeni, absolut nimeni, ca Academia Partid a avut jucatori a căror valoare e de cel putin play-out in L1, problema e ca exista lege si regulamente care daca nu sunt respectate exista consecinte. Nu e vina nimănui, doar a celor de la Partid, ca in loc sa fi avut grija ca totul sa fie facut respectând si ultima virgula din legi si regulamente ei au facut totul pe picior, de mântuială, neserios. Asa se face ca in loc de Societate Comercială au optat pt Asociație fara personalitate juridică. Culmea e ca asta scrie chiar in statutul Asociației Academia Partid, negru pe alb! E clar ca acesti oameni fie nu au citit, fie sunt complete pafaristi. De asemenea stiu si ei foarte bine ca existau aceste ptobleme, ca doar aia de la Judecătorie nu or fi toti prosti sau nebuni. Ce au incercat ei sa faca, bazându-se evident pe sprijinul PSD altfel nu aveau vreo șansa, e sa schimbe legislația si regulamentele. Cu regulamentul a mers, Burleanu a facut imediat sluj in fata condamnatului din Teleorman, dar nu ai cum schimba si legislația. Insa, pe de alta parte, un club de valoarea si cu suporterii Rapidului (ma refer desigur la echipa actuala nu la defuncta Academia Partid) NU are ce cauta in L4! Sa piarda un an acolo, pt ce!? Asta in conditiile in care avem echipe in L2 si L3 care nu sunt in stare sa termine campionatul, iar de suporteri nu mai spun.
Ce lege-i permite sa *** bani publici din minister pt. clona csa steaua ????? Sa ne arate legea ????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ALIN, VINO INCOACE!! :)))
V-ati bucurat ***! Iata cum se bat in abuzuri activistii de partid cu apvistii cu epoleti! N-ascultati de cei batrani, care au vazut filmul. Remake-ul e mult mai prost, dar nici voi nu meritati mai mult, haterilor. Traiasca noua lupta pentru pace!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Talpan l-a facut muci la toate instantele, probabil are dreptate si contra AMFB, nu face fiecare ce vrea, trebuie sa mai respecti si LEGEA.
ce ai randoame ? iar ai inceput a behai fara rost pe aici .rusinea romaniei este fcsb, o echipa fara identitate sportiva care activeaza fraudulos in liga 1 .vezi de turma ta si lasa pe altii in pace
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.