Comentarii (108)
utilizator șters
utilizator șters  •  30 Mai 2018, 19:45

dar csa steaua 2017 are personalitate juridica??? ei nu ar trebui sa piarda, la fel ca academia rapid toate meciurile?

epon
epon  •  30 Mai 2018, 19:42

asta ar da in judecata si UEFA si FIFA. Chiar nu se sesizeaza nimeni ce face militarul asta in timpul serviciului???fâcâsâb e vinavota. rapid e vinovata , federatia la fel numai el e fecioara neprihanita care s-a trazit ca vrea dreptate dupa ce sefii lui si au umplut buzunarele timp de 25 ani

1157593904266198
Bulete Cristi  •  31 Mai 2018, 05:57

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1333972873332893
Mihai Gruia  •  31 Mai 2018, 00:35

Sa-i spuna cineva lui talpax ca nu se poate juca fotbal doar din pix. Plus ca i s-a infundat cu primaria sector 1 care are sustinere politica la fel sau chiar mai puternica. Pentru naivi, nu incercati sa il luati pe talpax nici macar la un proces de divort, ca veti pierde tot, acolo unde justitia e dezinteresata.

sibelius
sibelius  •  30 Mai 2018, 21:13
Postat de Adrian Constantin Sendroiu pe 30 Mai 2018, 21:10

echipa lui t6akoan este adevarata steaua se vede dupa metodele nespotive pe care le folosea si steaua lui vali ceausescu

Talpan face reclamatie la un for la care nu e afiliat si nici nu se poate afilia :)))

sibelius
sibelius  •  30 Mai 2018, 21:07
Postat de mosvasile pe 30 Mai 2018, 20:28

In play off,federatia a fost cea care a hotarat ca meciurile sa se joace pe acel stadion!Cu privire la legitimarea pensionarilor si mie mi se pare indreptatita contestatia,cu toate ca ar fi fost mai sportiv sa se fi facut contestatie atunci dupa primul meci in care au folosit asemenea jucatori!Poate ca regulamentul federatiei prevede niste termene de decadere in care se pot face contestatiile!Daca nu prevede ar trebui sa se prevada macar pentru viitor!

Mosule, FC Talpan si FC R nu sunt membre FRF.

balauru48
balauru48  •  30 Mai 2018, 20:51
Postat de rurik11 pe 30 Mai 2018, 20:39

Lasa-ma sa ghicesc: gazaev?

Prostalaul gazaev, te rog.

2112031048836943
Moroz Mihai Sorin  •  30 Mai 2018, 20:34

Nu credeam că voi ajunge astfel de vremuri. Dar pentru o pensie specială, la o vârstă convenabilă, apoi cumul cu reangajare la stat ş.am.d., ce nu face omul? Sunt foarte multe de spus şi vor începe a fi spuse, dar până atunci, Rapidul trebuie să ajungă în L3, prin merit sportiv, indiferent de visele acestui "subvenționat".

rurik11
rurik11  •  30 Mai 2018, 20:30

EU JALABERT ERAM GIGIST NU VOI NISTE ......... . MI-A VENIT APA LA MOARA. SA NU VA MAI VAD NICIODATA TALPANISTILOR.

e_lae
e_lae  •  30 Mai 2018, 20:28

Cam asta e justia la noi, orice *** face ce vrea!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 11
Comentează