Alte știri din fotbal
Momente delicate în direct » Victor Angelescu, întrebat frontal: „De ce Bilașco și nu Săpunaru director sportiv?”. Fostul căpitan rapidist aștepta răspunsul în studio
0
Daniel Oprița, despre victoria cu Chindia și anunțul ministrului Apărării: „Sunt vești bune, dar nu mă entuziasmez”
0
Florin Gardoș: „Steaua ar fi de neoprit în fotbalul românesc, dacă se întâmplă asta!”
4
Ilie Poenaru, după înfrângerea din Ghencea: „Nu au avut curaj. E vorba de mental la noi”
0
Știri din fotbal internațional
Au folosit curele, torțe și pumni » Haos în interiorul arenei
2
Thibaut Courtois a devenit investitor într-un sport total neașteptat » Urmează primul campionat din istorie
0
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
7
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
esti irecuperabil iar faptul ca esti convins pana in panzele albe certifica ca esti prea prost sa-ti pui niste intrebari simple asa cum fac oamenii care au fost inzestrati cu o minima inteligenta. convingeri de nezdruncinat nu au decat prostii ca tine.
de-o viata de-a voastra, nu de-a noastra. ca noi suntem o leaca mai varstnici si nascuti, asa cum ti-am mai spus, intr-o alta epoca.
Domnule 117 concluzia e una, dușmanul Stelei e jjjiji. Rapid, Dinamo sunt rivalii de o viata, ne mai înjuram noi insa exista un respect. Fcsb este insa dușmanul de moarte al Stelei iar pana nu o vedem dispărută mergem pana in pânzele albe!
priveste realitatea in fata: ai ajuns sa te insulti cu suporterii stelisti si sa trimiti bezele rinamovistilor. asta este adevarul.
cei care apreciaza un mesaj *** steaua sunt prietenii tai de aici in timp ce aia care sunt dusmanii tai s-ar simti insultati de aceeasi afirmatie. concluzia? tu ai descoperit de unul singur adevarul.)))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
asa e ba, daca as afirma *** steaua toti talpanistii de aici in afara de tine mi-ar aprecia postarea. astia sunt talpanistii tai, indivizi care apreciaza scandari de genul *** steaua. asta ce inseamna? ca esti atat de destept ca ai facut gaura in cer.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cu asta rămân, numai dacă Talpă câștigă la pariuri bani mulți, ajung și ei prin liga a doua! Niște tolomaci cei care susțin echipa asta de 3lei!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
mai clar e ca tu nu ai nici o treaba cu rapidul fiind un talpanist care ridica permanent osanale clonei regal club. cand vei recunoaste ca nu ai nici o treaba cu rapidul?
Rapidul va promova fără probleme. În rest, e clar că FC FCSB Mogoșoaia SA nu are cum să fie Steaua București.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.