Alte știri din fotbal
Rapid - Petrolul, în etapa 26 din Superliga. Toate informațiile de la stadion » Surprize mari în „primul 11” alcătuit de Gâlcă
0
Fostul jucător de la Craiova a pus tunurile pe giuleșteni: „Rapid nu va lua titlul niciodată!” » Moruțan, cel mai „șifonat”: „Nu mi-a plăcut deloc”
0
Daniel Pancu dezvăluie ce probleme are înainte de meciul cu U Cluj: „Sunt lucruri reale. Doar 32 de minute la antrenament”
0
FC Argeș - Hermannstadt, prima partidă a etapei 26 din Superligă » Cartonaș roșu și deschidere de scor + A intrat Dennis Politic
1
Știri din fotbal internațional
Ce spune fanul interist arestat care a aruncat petarda: „Nu m-am gândit la consecințe!”
0
Atacantul lui Sporting a rămas mască după accidentarea teribilă suferită de Antoine Baroan: „M-a lăsat devastat”
0
UEFA a anunțat: un gol marcat de FCSB, cel mai frumos din faza grupei din Europa League
0
Probleme mari în atacul celor de la Real Madrid » Trei staruri ratează meciul cu Valencia
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Profeția apocaliptică a Inteligenței Artificiale privind locurile de muncă ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Doi înalți oficiali implicați într-o relație extraconjugală au demisionat ...
Libertatea
Happy bankruptcy Steaua Armata Rosie Bucuresti!!!
Bai Catalynn2, bai baiatule aveam pretentii sa fii logic dar esti doar un purtator de ochelari de cal care nu are logica si discernamant. Ai o singura varianta sa fii scuzat pt modul in care gandesti asta in cazul in care o faci desi ma'ndoiesc ca ai materia cenusie necesara sau esti platit de talpan sa aberezi pe unde apuci. Geme tara de agarici ca tine iar tu nu faci decat sa fii carne de tun pt talpan si acolitii.
Cine socializează cu suporterul fcsb-ist își pierde vremea. Forza Steaua!!!
Dupa cum observi onor gsp au șters un comentariu in care nu înjuram pe cineva, nu foloseam cuvinte licențioase nu îndemnam la rasism violente etc. ci doar am punctat ce știm cu totii, si asta conform propriilor declarații nu supoziții or presupuneri, nea jjjjijica e dușmanul Stelei iar noi ne comportam in consecință. Daca tu crezi ca spiritul stelist este continuat se cioban infarctor (conform Justiției, ca sa nu existe discuții) in timp ce imensa majoritate a celor care au contribuit la peformanțele anilor ‘80 spus clar ca fcsb NU e Steaua este strict opinia ta. Nu te oprește nimeni sa susții fscb închipuindu-ti ca e Steaua cand de fapt e cu totul alt club, pt a avea acest drept au murit niste oameni acum 28 de ani. Noi nu avem nimic cu fcsbistii, înțelegem ca sunt niste .... (stii tu, bine animalul cu pricina dar il cenzurează astia) ci cu fcsb si jjjijji din motivul exprimat mai sus, alfel ii lasam in plata Domnului.
Exista o singura Steaua; cea pe care bunicii nostri o aclamau pe stadioane prin anii '50, cea pe care parintii nostri au asteptat-o la aeroport in anii '80 cu Cupa Campionilor in brate, aceeasi careia noi ne tineam bataile inimii in semifinala EL, aceeasi care la anul va tine suflarea nepotilor in primavara europeana. Aceasta echipa a fost si va ramane singura purtatoare a pedigriului Steaua, restul e doar blasfemie! Desigur, armata poate sa-si faca inca 10 echipe cu numele Steaua, au dreptul conform legii la oricate vor ei, dar.... nu vor fi niciodata spiritul Stelei. Steaua adevarata n-a retrogradat niciodata in toata istoria ei, acum e pe primul loc in Liga I-a si in primavara europeana... adevaratii Stelisti, cei care poate nici nu mai sunt printre noi, s-ar rasuci in mormant daca tu o sa le spui ca Steaua joaca in liga a IV-a la amatori! Asa ceva se poate intampla la Dinamo, la Rapid, la Craiova... niciodata la Steaua!!!
Te alinti singur...:))) Nu exista pe lumea asta niciun dinamovist si niciun rapidist nascut care sa nu fie fan Talpan. De ce, numai aia cu mintea in pioneze nu gasesc raspunsul corect! Astia ar tine si cu necuratul daca asta le-ar garanta disparitia Stelei, cosmarul lor de peste 70 de ani! Ori, sa te pretinzi stelist si sa ai aceleasi simtiri si uri ca dinamovistii si rapidistii, inseamna ca nu esti prea in regula. cu capul. Intelege, aia au dreptul si chiar datoria sa urasca Steaua, un stelist adevarat, niciodata! Daca urasti Steaua doar pentru ca e echipa lui Becali, esti demn de mila. Steaua e una singura, din toate timpurile, indiferent de nume, de emblema sau de patron!!!
Domnule Bogdan, va vorbesc respectuos pt ca e clar ca am de a face cu o persoana de minim 75 de ani din moment ce erați fan Rapid înainte de apariția Stelei in ‘47. Io unul recunosc ca Dinamo si Rapid imi sunt “dușmani” de doar vreo 35 de ani :-) Insa asa cum am spus, ce a fost in anii tulburi de dinainte sau post WW2 nu mai conteaza acum, istoria a fost scrisă nu o mai putem schimba, asa ca prefer sa trăiesc in prezent iar in prezent adevarul e clar: Rapid cea mai membra de partid! Si tot pt ca prefer sa trăiesc in prezent gândindu-mă la viitor nu mai spun ca patronul Rapidului post revoluție a fost un comunist .... Asa ca a purta astfel de discuții cu care e mai comunist dintre Steaua, Dinamo sau Rapid e practic cum rade ciobul de oala sparta. Insa aveti pe aici niste fscbisti, “de dreapta” ca si idolul lor, va las sa ca certați pe aceasta tema, mai ales ca fcsb s-a înființat in 2003 :-)))
Nu domnule, ceea ce sustii tu e o prostie! Becali n-o fi el vreun intelectual si nici vreun academician; are bubele lui si e destul de redus ca intelect, d-aia a facut si puscarie. Insa e cel mai cuminte patron de club de fotbal din Romania: baga banii cat trebuie, mentine clubul asta le nivel inalt de performanta de 15 ani! N-a fost niciodata dusmanul Stelei, dimpotriva, le-a umflat ani buni burtile generalilor cu bani multi, din pacate lacomia alora nu are limite! Becali nu e vreun Plesu sau vreun Liiceanu, dar nici vreun borfas ca Borcea, Copos, Moraru, Bucsaru, Paszkani, Iancu, Netoiu, Walter, Capra sau Adamescu care au fugit cu banii clubului a doua zi dupa ce au incasat drepturile de la televiziuni sau din participarile in cupele europene, nici vreun sarantoc impotent financiar ca Negoita. Nici macar n-a avut sprijin politic ca CSU Craiova, de la niciun partid si nici influenta in justitie a noastra damboviteana, dimpotriva; este singur si-si conduce clubul cu succes mai departe in ciuda tuturor hienelor, in ciuda tuturor celor ce nu mai stiu ce sa-i faca ca sa-l vada la pamant! Face bani pentru el si pentru echipa; bravo lui! Daca ar mai fi fost inca vreo 2-3 Becali in fotbalul romanesc, eram departe acum! Talpan e un nimeni, joaca ceva ce stie ca i se permite in contextul coruptiei generalizate a unui stat in metastaza; in alte tari, Germania de exemplu, era de mult la racoare... CSA-ul functioneaza ca o mafie de stat, nimic mai mult...
Pff da ce inteligent esti, o sa astepti mult si bine pana iti pui Armani din 4 piese sa vezi palmaresul la clona talpanista. Si i am zis lu' tactu sa foloseasca baloane, dar el ambitios i a luat *** *** Unde nu exista inteligenta nici Dzeu nu cere.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gresit! Dusmanul Stelei e Talpan&Co, ca ei au dus-o in liga a 4-a ca sa joace la amatori pe terenul 6 al UM 1301. Apropo, nu cumva tu esti ala cu chelie din randul 3 de jos, al 6-lea de la dreapta din poza 1? Adevarat, e mai greu de deslusit in mareea de suporteri care a invadat unitatea militara!..-:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.