Alte știri din fotbal
UTA - Rapid, în etapa #23 din Superliga » Penalty pentru giuleșteni
3
Robert Ilyeș a reacționat după gafa lui Pap din Oțelul - Csikszereda: „Uneori nu greșește unul, greșește celălalt”
0
Laszlo Balint, după revenirea Oțelului în play-off: „M-am luat din nou cu mâinile de cap”
0
Golgheterul echipei din play-off s-a accidentat la început de 2026: când va reveni pe teren
0
Știri din fotbal internațional
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Al doilea gol în Al-Ittihad - Al-Okhdood » Marius Șumudică, duel cu Benzema și Kante, chiar pe terenul campioanei Arabiei Saudite
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
Nu este corect sa se faca vreun referendum, legea a decis clar ca CSA Steaua detine stema, culorile si palmaresul...nu stiu ce se tot amana atat decizia finala, sa plateasca Becali despagubiri la greu pentru toti anii astia in care s-a folosit abuziv de marca, palmaresul si coeficientul Stelei!
Vreau sa intreb si eu toți fcsb-iști daca sau interesat vreodată ce înseamnă fcsb, acolo vor găsi singuri raspunsul, daca este Steaua sau Nu, eu stiu ca fcsb înseamnă fotbal club sportiv bucuresti, daca ei cred ca sportiv înseamnă Steaua atunci cred ca au o problema.
Ilie Dumitrescu:doar un mingicar de maidan...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
EXACT...au un nume si o emblema,pot denumi Steaua orice vor ei!
De ce ar trebui sa voteze lumea dacă instanță a decis?Chiar nu contează ce cred fani FCSB ului.instanță a decis ca brandul este al CSA ului.Restul sunt vorbe.
Oh ba daaaa.... S-ar duce FOAAAAARTE mulți suporteri neutri să voteze și majoritatea ar vota ca mine: CSA este ADEVĂRATA Steaua.
Ce repede se uita faptul ca Lacatus a fost de 2ori antrenorul FCSB-ului. Si nu oricum, rugandu-se de cioban sa-l puna.
IQ talpanistilor s-a vazut aseara, batausi de copii...
adica astia sunt derbedei ca sa iau de Dumitrescu, iar voi va luati de Lacatus , care a facut infinit mai multe pentru Steaua , cum ar trebui sa va numiti ? Ce simplu e sa vorbesti , fara sa gandesti :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.