Alte știri din fotbal
Noul transfer al lui Dinamo, primul interviu după ce a bătut palma cu Nicolescu: „Îmi pierdusem entuziasmul, simțeam că stagnez!” » Ce spune despre Kopic și cum s-a realizat mutarea
0
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
1
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Știri din fotbal internațional
„Incredibil” » Cei mai buni jucători de la Aston Villa, reacții după trofeul așteptat patru decenii: „I-am pedepsit! Vom rămâne în istorie”
0
Panduru i-a demolat, după finala Europa League: „Niște amatori! De mult n-am văzut așa ceva”
0
Triumful lui Aston Villa din Europa League schimbă calculele în Premier League » Cum se poate califica locul 6 în Liga Campionilor
0
Mister Europa League! Unai Emery a rescris istoria după trofeul de la Istanbul
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Șantierele din București blochează traficul și enervează șoferii. Cum arată ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Pai la meciurile europene ale lui fcsb vin toti neutrii si toti botosanenii si toti baimarenii care vin pe stadion doar o data la 5 ani. Nu cred ca va puteti lauda cu "performanta" asta. Oricum, zilele fcsb sunt numarate, pana primeste jiji sentinta finala in legatura cu alea 37 de milioane de euro.
Ar trebui interzise echipele care au suporteri și galerie. Să rămână doar FC FCSB Mogoșoaia SA și cele sătești.
tu acu' ti-ai dat seama
Ce prost e userul Nebraska .
IN VISELE LUI.. E NAIV CE SA CERI
Voi ați strâns vreodată 45 de mii??
Prostalaule rapid a murit in 2016 . Sa-i dea Dumnezeu sanatate si viata lungalui Valerii Moraru .
https://www.thescottishsun.co.uk/sport/football/2487915/rangers-world-attendance-record-csa-steaua-fourth-tier/
Taci ca bagi boală in prostimea gigistă!
Corect!:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.