Alte știri din fotbal
Aproape de miezul nopții, Gigi Becali a răbufnit în direct la TV: „Gata, îl dau gratis, să-l ia cine vrea”
0
Spectacol în FCSB - Farul, pe Arcul de Triumf » Revenire în repriza secundă, după o ploaie de ocazii la ambele porți! Clasamentul în Superliga
96
Fază nemaivăzută în Superliga: FCSB a profitat de noua regulă de arbitraj!
0
„Revoluție” la FCSB! Gigi Becali s-a enervat și a intervenit de urgență
6
Lifestyle
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
8
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
3
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Emma Răducanu și „cea mai bună resetare din toate timpurile” » În ce destinație de lux din Europa își petrece vacanța
3
De ce este Ceuta în centrul unei crize migraționiste permanente. Miza ...
Libertatea
Au cumpărat o casă în Sicilia cu doar 40.000 de euro, dar au descoperit ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Răsturnare spectaculoasă în cazul soților Cârpaci acuzați în Germania că au ...
Libertatea
Bine,bine,dar nu inteleg de ce frf nu face comunicarea la UEFA!Mai ales ca Justin Stefan-cel care a blocat comunicarea la timpul respectiv-acum este la Liga!Inseamna ca si acum, toti executivii de la frf-cei care taie si spanzura,nu onorificul Burleanu-sunt oamenii lui Becali?
Saracul...nici nu stie pe ce lume traieste, el si acum asteapta 23 august sa mearga la manifestatie.
Dl. Miu, un sfat prietenesc, ca de la stelist la fost stelist(in prezent apevist): nu mai pierde timpul la tv pt ca in cazarma se complica lucrurile (buget de austeritate) și dispar blidul cu fasole și gamela cu țuica! Sunt unii mai smecheri care le subtilizează (bumbi, motatei), așa ca fi vigilent, ca un strajer adevărat al armatei sovietice in care te-ai încadrat de buna voie! Pofta buna și servește nu patria ci masa la popota cât mai poți!
Sunt "caine pina la moarte", dar pentru mine-si cred ca pentru cel putin 75% dintre dinamovisti- cu toata aversitatea fata de becali si mimisor, fcsb ...........este STEAUA !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu ma securica, becali nu a avut echipa 15 ani :))) Incercand sa fie smecher a mutat activitatea pe firma fcb si atunci a pirdut dreptul de a folosi marca :))) Ba chiar a facut si hartie catre MApN cerand sa i se acorde acest drept pe firma fcsb, deci recunoscand implicit ca stia ca nu-l mai are :))) Stai jos, nota 1 elev repetent Predosanu :)))
Miu vorbește și el sa se afle ca este antrenor :))))) Ba, Fcsb nu e Steaua dar Becali a ținut Steaua 15 ani, atât cât ia concesionat-o CSA. Scrie negru pe alb în contract, ca a fraudat statul sau nu, nu contează echipa a avut-o 15 ani. Și nu este continuatoarea după cei 15 ani, altfel câștiga Becali la orice judecătorie din lume.
Miu este ridicol, ca orice sustinator de cazarma sportiva sovietica si al amestecului armatei in sportul profesionist, la 31 de ani de la revolutie, in UE!! Dar sa nu fim radicali si fanatici, precum gregarii din peluza sud si sa nu-l jignim, injuram, cum au facut ei cu Dica! Sa il intelegem pe Miu, pentru ca nu avea nicio ocupatie (si din comentariile de la Telekom castiga foarte putin), asa ca a raspuns imediat la apelul cazarmii si s-a aliniat in pozitie de drepti, pentru a obtine: cartela la popota, solda, pensie speciala.Totul de la stat. A vazut ca e greu pe piata, antrenor nu se califica niciunde, afaceri nu, comentariu subtire, asa ca a revenit la stat, acolo unde totul e sigur si garantat. Sa-l intelegem si sa-l toleram pe Miu pt ca a jucat la Steaua!
Omul a spus ce era de spus, nici macar nu e prea greu de inteles ce s-a intamplat in 2003 cand ciobanul a fraudat statul de taxele datorate si a crezut ca se face stapan pe Steaua.
Miule, FCSB nu este Steaua dar nici tu nu esti antrenor :)) Ce naiba, esti secund la o echipa in liga satelor, cum sa te numesti antrenor?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.