Alte știri din fotbal
FC Argeș - UTA, duel pentru play-off la Mioveni » Echipe probabile + cote la pariuri
0
Petrolul, pe un butoi cu pulbere după egalul cu Dinamo: „A amânat explozia!” » Ce se întâmplă în culisele clubului din Ploiești
0
Contre acide în direct între Prunea și Ilie Dumitrescu: „Nu-mi spune tu mie! Ești în eroare / Astea sunt...”
0
Ilie Dumitrescu are un nou preferat în Superliga: „Exact ca la manual”
0
Știri din fotbal internațional
Elche - Barcelona, duel din etapa #22 » Liderul din La Liga, test pe „Martinez Valero”
0
Încă un atacant pentru Massimiliano Allegri » Ofertat de Juventus și Nottingham Forest, a semnat însă cu Milan!
0
Laurențiu Reghecampf, victorie mare în Liga Campionilor
0
Fabrizio Romano, anunț neașteptat: „Inter negociază cu Liverpool” » Chivu poate primi un campion din Premier League
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Autostrăzile A7 și A8, integrate în planurile NATO. Detalii despre ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Misterul mormântului princiar descoperit într-o biserică faimoasă din ...
Libertatea
Propun ca toate islazurile, maidanele, ulitele, curtile si poienele sa fie avizate ISU!!!!
Bine ca avem suporteri ...ca fotbal sau investitii... ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Haide băăăăăă!!!Mai lăsați-ne cu *** ISU ***... Ați mai găsit ceva acuma , *** ***. *** . Lăsați ADEVĂRAȚII SUĂPRTERI din Liga a-4-a să se bucure de fotbal , că în Liga I , Înafară de Dinamo NU avem așa ceva. Să se înțeleagă bine de tot , NU AVEM AȘA CEVA adică SUPORTERI ADEVĂRAȚI în Liga I plină de clone și ecjiope sătești fără tradiție , Istorie și fani... HUOOOO!!! Cine e bă ISU , ***. Lăsați lumea în pace bă ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Voința din Domnești, Liga 3
Talpane ...da isu in judecata..poate castigio masina de pompieri
"Jandarmeria a interzis desfășurarea meciurilor cu spectatori pe stadionul Voința, până la obținerea avizului din partea ISU." Daca aici este vorba despre stadionul vointa din bucuresti va anunt ca pe acest stadion sunt balariile de 2m. Gazonul a fost scos on urma cu 2 ani si nu mai exista porti :)) e oarecum normal sa nu se obtina avizul. Si toate astea,de cand terenul a fost concesionat dlui Ilie Nastase pentru a creea o mare academie de tenis. In detrimentul terenurilor s-au construit "castele magice" unde parintii isi aduc copiii la onomastice.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.