Alte știri din fotbal
CFR Cluj - FC Argeș » Clujenii sunt cu gândul la vacanță, piteștenii speră la locul 5. Echipele probabile
0
MM Stoica, mesaj tranșant după titlul Craiovei: „Mulți m-au întrebat asta” » Ce a spus despre Dinamo și Rapid
1
Gigi Becali a făcut acuzații grave la adresa unui rival, în direct la TV: „Când vorbiți cu el, întrebați înainte: «Câtă șampanie ați băut?»”
0
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
2
Știri din fotbal internațional
Naționala calificată la Mondiale fuge din calea Ebola » A anunțat noua „casă”
0
Denzel Dumfries dezvăluie rețeta succesului: „Asta ne-a cerut Chivu și a fost inflexibil!”
0
Echipa de tradiție din Germania riscă retrogradarea din Bundesliga
0
Îngrijorare pentru Neymar! » Accidentarea e mai serioasă decât a comunicat Santos
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Dan Plaveti, tehnocratul conectat politic pus în fruntea unor companii de ...
Libertatea
Becali, dezvăluiri după discuția cu Grindeanu: Alexandru Nazare și Eugen ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
DAR EI CE AU FACUT!!!CUM AU ASIGURAT ORDINEA??ADUCAND O FIRMA ""IEFTINA""SI BAGAND BANII IN BUZUNARUL LOR?????
nu ti-am mai zis prostea. sunt din bucuresti. ce nu intelegi?
Oooooo , cum e in playout clatitare ?
Gumarule pleci la santier ?
Becali nu s-a multumit ca in ziua meciului asta a facut in presa, a instigat, a provocat. Si-a trimis si interlopii sa provoace scandalul, sa declanseze bataia generala. S-a vazut ca a fost ceva premeditat prea dintr-o data au sarit spre suporterii rapidisti desi meciul nu a avut miza pe tabela ci mai degraba a aratat cam spre ce tabara se inclina audienta suflarii steliste, echipa Armatei dovedind ca din divizia a 4-a cu o echipa de necunoscuti a reusit (impreuna cu rapidistii) sa umple cel mai mare stadion al tarii in timp ce Becali cu toate vedetele lui, in cupele europene nu aduna nici pe sfert. Asta a fost miza, razboiul pierdut de Becali caruioa nu i-a mai ramas decat sa provoace violente ca sa se razbune.
Dispari ba golanule la tine in Bacau . *** .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce instigatori ma? Astia sunt aia din cauca carora primea, becali, amenzi peste amenzi si meciuri fara spectatori, sa fie de capul csa-ului.
Oooooo.......dar era claaaar ca becali si mm nu vor sta cu mâinile în sân si vor provoca ei ceva....
normal ca au fost instiigatori. ie frica de div.4. in a 3. instiigatori vin din partea. propagandistiilor Pipera. cita ura. n-ai ce sa le ceri. n-au cerut nici la muntele Athos. de ce ar cere acum.
csa voi ati ramas precum partidul comunist in 2018... doar pru melancolici. Forza Steaua
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.