Alte știri din fotbal
Prima reacție din partea FCSB-ului, după umilința din „amicalul” cu echipa lui Darius Olaru: „Scorul e mare, dar ne interesează mai puțin”
0
Mihai Stoica a găsit un motiv de optimism și în 0-4 cu echipa lui Olaru: „El a fost cel mai bun de pe teren”
0
Mihai Lixandru pleacă de la FCSB și semnează cu noua echipă: „A cerut să nu joace azi”
1
Câte bilete s-au vândut la Supercupa României de la Craiova + Explicația FRF pentru prețurile duble la tichete
0
Știri din fotbal internațional
Basarab Panduru știe ce urmează pentru Drăgușin după transfer: „100%”
0
Newcastle l-a transferat pe înlocuitorul lui Anthony Gordon, plecat la Barcelona
0
Brazilia - Norvegia, în optimile Campionatului Mondial » Odegaard ratează dintr-o poziție ideală
6
Federația din Belgia nu acceptă decizia FIFA în cazul lui Balogun: „Suntem uimiți!” » Ce urmează
4
Lifestyle
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
7
O româncă plecată la muncă în străinătate acuză primăria, cu care este ...
Libertatea
Cea mai frumoasă poveste din fotbalul românesc: dubla lui Răducioiu și cele ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
La 25 de ani, o ingineră din România dezvoltă un model de inteligență ...
Libertatea
Oamenii mai si muncesc, nu stau doar la spart seminte ca f csbistii
Evident ca pe primul loc o sa terminam campionatul
Mai vedem si in R2 deocamdata suntem in grafic :-))) Au astia in albastru, gazdele de azi ca sa zic asa :-), un atacant cu burta mai mare ca a mea (nu stiu cum il cheama dar are nr 19 si barba :-)) ) Bravo baieti si inca de pe acum, ca sa moara becaliștii de ciuda si mulțumită Judecătoriei (prietenii stiu de ce!), succes in L3!!! :-)))) O sa vedem atunci ce palmares va arata site-urile FRF si UEFA in dreptul Stelei si al fcsb :-))))
Hai băieții! Forza Steaua!!!
Asa si trebuie, ar trebui sa ne calificam in L3 in primul rand pe teren chiar daca din cate se pare Academia nu va putea promova. E chestie de onoare! Nu vrem apoi sa ne auzim vorbe gen “cazul Muscalu”, ca doar de asta am si pornit de la zero, pt ca sa fie totul Kosher (pana la urma daca s-a putut ca CSU sa fie admisă in L2 direct, de ce nu putea si Steaua!?).
Pai mapn nu are si echipa de fotbal la parada? Ne mandrim cu tot arsenalul ...nu?
Bai 7mai, deocamdata TOT ce am afirmat in legătura cu Steaua s-a adeverit. Sa iti mai aduc io aminte ce spuneai tu acum an si ceva cand spuneam ca CSA va reînființa Steaua!? Mai bine spune-mi ce placa ai pregătit pt cand se va oficializa sau o sa procedezi ca un fcsbist adevarat si iti vei Închide contul!? :-))))) vezi tu, amicul tau ValahulForever se crede jmeker, el sta la 2 capete, zice ca e stelist dar da calde fcsbului cat poate (ii mai critica pe jjjijji si pe mm insa asa cu duhul blândeții, aproape parinteste) , plus nu zice o vorbuliță, una cat de mica despre faptul ca fcsb NU e Steaua! :-))))
Mai vedem, la cum stau lucrurile azi (ma refer la acea hotarare in prima instanța in legătura cu personalitatea juridică) va trebui sa mai rămâneți un an in L4. Io unul cred ca Academia Rapid dupa ce isi rezolva problemele juridice si mai ales daca vor reusi sa cumpere brandul Rapid trebuie înscrisa in L3. Am vazut cu totii ca atat Steaua cat si Academia pierd vremea in L4, sunt efectiv la ani lumina de restul si nu ajuta absolut nimănui, cand fotbalul romanesc e cum e, echipe de acest calibru sa joace in L4 sau L5 atat timp cat s-au găsit soluții regulamentare pt ca sateliții echipelor din L1 sa fie înscrise direct in L3, asta ca sa iau doar un exemplu ultra cunoscut. Evident cei care vor guița cel mai tare sunt fcsbistii. De ce!? Pai doar nu credeți ca echipe ca Steaua, Rapid, Petrolul etc. vor face “omenii” ca Botoșani, Concordia, Voluntari. De asta si sper ca Dinamo sa prindă play off ul, nu au ei valoare dar cand joaca cu fcsb, sigur joaca pe bune! Forza Steaua!!!
Livache tata, era vorba de .... jmeker! :-)))) priceput măi papușik?! :-)))))
jmecher= nu exista in limba Romana, dar SMECHER da.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.