Alte știri din fotbal
Mihai Popescu, după eșecul 0-4 din amical: „Scorul e mare, dar ne interesează mai puțin”
0
Mihai Stoica a găsit un motiv de optimism și în 0-4 cu echipa lui Olaru: „El a fost cel mai bun de pe teren”
1
Mihai Lixandru pleacă de la FCSB și semnează cu noua echipă: „A cerut să nu joace azi”
3
Câte bilete s-au vândut la Supercupa României de la Craiova + Explicația FRF pentru prețurile duble la tichete
0
Știri din fotbal internațional
Vinicius mută vina eliminării Braziliei pe Carlo Ancelotti: „Nu am fost niciodată vanitos”
0
Mexic - Anglia, în optimile de finală ale Campionatului Mondial » Reacția englezilor vine în minutul 27
0
Mondialul „demisiilor”! Încă un selecționer și-a anunțat plecarea după turneul final
0
Erling Haaland: „De obicei, așa se întâmplă. Încep să cred că este un dar de la Dumnezeu”
0
Lifestyle
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
7
O româncă plecată la muncă în străinătate acuză primăria, cu care este ...
Libertatea
Cea mai frumoasă poveste din fotbalul românesc: dubla lui Răducioiu și cele ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
La 25 de ani, o ingineră din România dezvoltă un model de inteligență ...
Libertatea
FC Rapid București, așa se numește echipa care deține brandul, sigla și culorile Rapidului.
ia mai povesteste-o p-aia, cum FC R, proaspat infiintata in 2017 drept Academia, avand un an de existenta in spate, a fost finalista a Cupei Europei Centrale in '40
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Notre respect Talpan
*** ***,unde ai vazut tu 3-4 mii? sunt 3-4 sute de clonati care sustin um clonata. wtf? auzi la el,3-4 mii. wtf?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce marca sunt telefoanele cu care se va filma ;vor sta și la linia de 16 pentru ofsaid?
S-a demonstrat că UM 02301 nu are mai mult de 3-4000 de susținători. Firesc, nicio televiziune nu a fost interesată să le transmită meciurile din liga a 4-a de amatori.
Si eu la fel. Ai *** ziaristi futili cu tot echipa lor infiintata ieri.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
circa 50 - 100 de indivizi se vor bucura de surpriza ... restul pana la 500 se vor prezenta pe maidane, la meciurile cu pensionarii care practica sport de intretinere prin liga a IV-a
clona csa este in pragul desfiintarii. dna-ul o sa ii distruga. kovesi i-a protejat pana acuma pe infractorii astia. cati de aici stiu ca mapn are dificultati real in a plati pensile si salarile militarilor? iar faptul ca csa da peste 300 de mii de euro pe o clona urat mirositoare la fotbal si pierde cel putin 400 de mii de euro prin faptul ca nu au inchiriat stadionul ghencea spune totul. aboslut toti angajatii mapn urasc aceasta clona a csa. evident,in afara de aia de sus care au creat-o.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.