Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 4

Un fost atacant de la FCSB a fost la meciul CSA Steaua - Academia Rapid și s-a declarat scârbit: "Am plecat la pauză"

« Înapoi la articol

Comentarii (6) Adaugă comentariu

Simi Bidilean  •  17 Aprilie 2018, 05:22

DA. ARE DREPTATE UN FOST JUCATOR , INDIFERENT LA CE A ACTIVAT LA ECHIPE IMPORTANTE IN RO. HULIGANI NU AU CE SA CAUTE LA COMPETITIILE SPORTIVE .

bigd  •  16 Aprilie 2018, 21:38

Postat de catalynn2 pe 16 Aprilie 2018, 19:50

Da ma, mai bine cu 3000 de samantari in tribuna si amosfera de priveghi! Respect galeriilor Steaua si Rapid pt spectacolul oferit si sper sa ne revedem si in play-off! Vina apartine firmei de paza si Jandarmeriei care nu si-au indeplinit indatoririle conform fisei postului. Primii au pacatuit prin absenta si neimplicare iar scutierii prin excesul de zel, in loc sa identifice si sa aresteze pe recalcitranti au dat cu gaze la gramada ***! In galeria Stelei erau vreo 8 mii de suflete la Rapid vreo 12 mii. De asemenea alte 15 mii stateau la gramada in restul stadionului. Nu au fost incidente, oamenii au stat la locurile lor, nu poti blama acesti oameni din cauza a 50 de zevzeci. Totul a portnit de la un banner fcsb=Steaua pe care stelistii s-au dus sa il recupereze de la Tribuna a 2-a iar rapidistii au crezut ca suporterii Stelei vin peste ei sa ii ia la bataie si era firesc sa se apere. Daca stewarzii isi faceau datoria asa cum se discutase inainte de meci nu se ajungea la violente, insa nici asa nu a fost nici pe departe "varsarea de sange" de care se vaita ziaricii, marea problema nu au fost "huliganii" ci gazele jandarmilor ....

Au scris prietenii legendei visinii FCSB=Steaua? Stima! :)))

alex_1973  •  16 Aprilie 2018, 21:26

Când jucai la Dinamometrice și apoi la Steaua și se întâmplau astfel de scene nu mai erați scârbit Dl.Marica?

catalynn2  •  16 Aprilie 2018, 19:50

Postat de Abigail Laslas pe 16 Aprilie 2018, 19:33

Corect, trebuia sa spuna clar AFARA CU HULIGANII DE PE STADIOANE

Da ma, mai bine cu 3000 de samantari in tribuna si amosfera de priveghi! Respect galeriilor Steaua si Rapid pt spectacolul oferit si sper sa ne revedem si in play-off! Vina apartine firmei de paza si Jandarmeriei care nu si-au indeplinit indatoririle conform fisei postului. Primii au pacatuit prin absenta si neimplicare iar scutierii prin excesul de zel, in loc sa identifice si sa aresteze pe recalcitranti au dat cu gaze la gramada ***! In galeria Stelei erau vreo 8 mii de suflete la Rapid vreo 12 mii. De asemenea alte 15 mii stateau la gramada in restul stadionului. Nu au fost incidente, oamenii au stat la locurile lor, nu poti blama acesti oameni din cauza a 50 de zevzeci. Totul a portnit de la un banner fcsb=Steaua pe care stelistii s-au dus sa il recupereze de la Tribuna a 2-a iar rapidistii au crezut ca suporterii Stelei vin peste ei sa ii ia la bataie si era firesc sa se apere. Daca stewarzii isi faceau datoria asa cum se discutase inainte de meci nu se ajungea la violente, insa nici asa nu a fost nici pe departe "varsarea de sange" de care se vaita ziaricii, marea problema nu au fost "huliganii" ci gazele jandarmilor ....

Abigail Laslas  •  16 Aprilie 2018, 19:33

Postat de paul801 pe 16 Aprilie 2018, 19:19

Incidentele n-au fost pe terenul de fotbal ci pe un stadion de fotbal . Si eu sunt dezamagit ca Marica are mai multe fetze .

Corect, trebuia sa spuna clar AFARA CU HULIGANII DE PE STADIOANE

paul801  •  16 Aprilie 2018, 19:19

Incidentele n-au fost pe terenul de fotbal ci pe un stadion de fotbal . Si eu sunt dezamagit ca Marica are mai multe fetze .