Alte știri din fotbal
Thomas Neubert cere o revoluție: „Suntem pregătiți. Trebuie o schimbare majoră”
1
Legenda Craiovei, nemulțumită înaintea Supercupei României: „Nu trebuia să se joace”
1
Fotbalistul care va ridica un zid în fața Craiovei în Supercupă: „Voiam să fiu atacant, să înscriu goluri, dar tata mi-a spus altceva”
0
„Câinii” îl așteptau din nou în alb și roșu! Decizia lui Patrick Olsen
0
Știri din fotbal internațional
Partenera lui Jayden Adams rupe tăcerea după moartea care a zguduit lumea fotbalului mondial: „Nu ai fost doar dragostea vieții mele...”
0
Cum era numit Lionel Messi în cantonamentul Egiptului de la Campionatul Mondial
0
Pep Guardiola e dorit pe banca naționalei: „Discuțiile sunt deschise”
0
Erling Haaland a recunoscut pe cine va susține de acum înainte la Cupa Mondială
0
Lifestyle
Când a apărut ea, nimeni nu s-a mai uitat la Haaland și Kane » Ivana Knoll a făcut show la Norvegia - Anglia
4
Soția lui Ișfan a reacționat, după ce Alex a semnat cu Real Oviedo + întâmpinat cu ironii de spanioli: „Paraschiv 2.0”
6
Asemănare izbitoare! » Fotomodelul nu mai face față întrebărilor: „Ești sora lui Erling Haaland?”
1
Prea bun pentru Liga 3! Cum arată acum stadionul pe care echipa națională a României nu a pierdut niciodată
4
Cel mai neperformant aeroport din România: 80 de pasageri în 2026. Statul ...
Libertatea
De ce a devenit meditația o dependență națională? Explicația unui psiholog
Adevărul
Prea bun pentru Liga 3! Cum arată acum stadionul pe care echipa națională a ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în jumătate de țară din această seară. ...
Libertatea
Ce legatura are CSA Talpan cu ziua aceasta istorica pentru Steaua?
Mai au astia cu cine juca in liga a 4-a? Templu in liga a 4-a? Ce se mai aude de investitorul pregatit sa achite anual 5.2 mil euro pe an,pt inchirierea marcii???
Pe cine am jignit cumetre?
Arata-te sa am curajul sa rad de tine.Esti amuzant din comentarii.Am nevoie de fata ta sa rad mai mult
Mi-am pierdut demult speranta in mai bine ptr tara in care m-am nascut.Am obosit sa-mi fie sila de mizeriile ce conduc aceasta tara.Sa ma minunez ca omul de rand plateste sa existe echipa de fotbal a MApN care nu da socoteala de ce exista de 2 ani degeaba(mancal-ar cancerul pe Talpan).Bai Catalyn vezi Clubul Sportiv al Armatei Steaua in Liga 1 sau in Europa in formatul actual? Zi sudistule.4 clase la scoala si bataus profesionist
Mesajul era pentru Ovidiu Siminiceanu
Valahu=viorel predosanu?
"Tu ai un job,o familie un rost pe lumea asta?" - Ești haios: văd din poza ta de profil că parcă ai fi (acolo lucrezi?) įntr-un salon de frizerie canină - ai și un cățel în brațe, comportă-te deci responsabil!
UM 02301 a învins o echipă insolventă.
Postac gigist antistelist aka valah ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.