Alte știri din fotbal
Șeful de la Slatina, ferm în cazul lui Claudiu Niculescu: „Am avut o înțelegere, asta a fost discuția!”
0
A fost inexistent în delul cu Hermannstadt » Jucătorul Rapidului, cifre de coșmar contra sibienilor
0
UTA - CFR Cluj, un duel tare din runda 25 a Superligii, între două echipe ce luptă să intre în play-off » Echipele de start
0
Metaloglobus - Csikszereda, derby-ul „suferindelor” din Superligă » Deschidere rapidă de scor la Clinceni
1
Știri din fotbal internațional
Gata, se face! Kurt Zouma și-a dat OK-ul și semnează, după experiența eșuată din România
0
Premier League spulberă tot! » Sumele amețitoare investite de englezi + prăbușire neașteptată pentru LaLiga!
0
Se întoarce la prima dragoste? » Planul secret despre viitorul lui Leo Messi a fost dezvăluit: „Lucrăm la asta!”
0
S-au orientat rapid și vor să dea lovitura: Mohamed Salah!
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Răzvrătire fiscală în localitatea unde a început Răscoala de la 1907. ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
care regulament? ca ala european cu siguranta nu se schimba. echipele departamentale nu au ce cauta in primele 2 ligi. dar repet,o sa promoveze la pas clona academia rapid si clona csa regal se desfiinteaza a doua zi. a fost facut numai pentru ca stadionul ghencea sa fie modernizat.
A aparut si rapidistul Catalin Preda
Pleaca ba barosane ca,canta guță pentru barosani prostalai.
ei au pamant de flori , FLORI din VASLUI !!! =)))))))))))))
mai exista si alta stea ???
El macar o are, voi ce aveti? fcsb!? pffff ....
Astia-s complet duși! In primul rand “club departamental” nu înseamna nimic pt UEFA, e vorba doar sa nu fie platit din bani publici. Treaba e știuta, Iorgulescu nu a facut decat sa ii dea o “calda” becalui, care l-a rândul sau l-a asigurat de susținere a doua zi :-))) Petrea ala cred ca a pierdut 3kg tot spunand ca se vor găsi soluții pt ca forma de organizare a sectiei de fotbal sa fie in concordanța cu legile si regulamentele in vigoare la data respectiva.
VAI DE STEAUA lui Lacatus.
In plus s-a dat deja comanda la FRF prin oficiosul SRI, ziare.com: faceți cum faceți insa la anul atat rapid cat si Steaua sa poata promova in L3. Burleanu știe si el ca ordinul se executa, iar daca a uitat acest principiu de baza in baza căruia a si ajuns sef la FRF, înlocuitorul sau SIGUR va face ce trebuie, asa ca sa moara randoom de necaz :-)))) Citeam undeva ca Talpan tocmai l-a mai batut pe jjjijji in Tribunal, Marți parca, cand i-a desființat cererile de dizolvare a sectiei de fotbal a CSA si alte bazaconii care ii mai trecuseră lui prin cap pt a pune piedici Stelei. Evident gsp nu au suflat o vorbuliță, decat atunci cand a castigat niste cheltuieli de judecată intr-o sentința care nu e nici macar executorie ca definitiva nici atat, prin care de fapt a pierdut, avocații săi trebuind sa demonstreze in Instnta ca fcsb NU e Steaua! Asa ceva!? :-))))
iar nu ai inteles ...hahahahaha...nu-i de mirare, ai prea multe conturi si esti zapacit....hahahaha..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.