Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

DA, AM ÎNȚELES

LIGA B    •   INDIA

Rapid, prima victorie în cantonamentul din India » Giuleștenii s-au distrat cu o echipă din Liga a 4-a

Miercuri, 17 Februarie 2016

Rapid are parte și de meciuri lejere în cantonamentul din India. Giuleștenii au jucat cu o echipă din Liga a 4-a din India, Real Malabar.

N-au avut nici o emoție și s-au impus clar, scor 12-0. În acest meci Dan Alexa a folosit și mai mulți juniori.

DigiSport anunță că acest meci a avut două reprize de 40 de minute, iar pentru Rapid au marcat Fota, Tudoran, Țâră (4), Vlad Morar (2), Potecea, Popa și Martin (2).

Echipa de start: Botaş - Pleşa, Kusnir, Petre, Fota - Timiş, Raiciu (c), Răsdan - Potecea, Ţîră, Tudoran