Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Antrenorul lui Dinamo Zagreb a apreciat un singur jucător de la FCSB și lansează ironia: „S-a pus problema doar diferenței de scor”
0
Ce scriu croații despre FCSB, după lecția de fotbal oferită de Dinamo Zagreb: „Viitorul nu ridică semne de întrebare”
0
Răzvan Lucescu i-a impresionat pe jurnaliștii spanioli: „Sistem perfect” » Ce notă a primit
0
După Dinamo Zagreb - FCSB, Charalambous comandă o ședință cu Becali și MM: „Trebuie să existe o schimbare”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Dezmățul financiar din primăriile României. Cazul angajatei căreia ...
Libertatea
NU A FOST NICIODATA FOTBALIST ADEVARAT CI UN RATAT SI IN VIATA SI IN FOTBAL ! pe unde a trecut numai rau a facut ! *** MEZERABILE !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
deci o prostie de articol.cum dracu sa fie mutu mai mult pt nationala decat hagi?poate la pumni si droguri,ca la fotbal mai are de invatat.un drogat mutu asta.
Numa aberatii p'aici..Dobrin si Mutu peste Hagi cand va fi Hagi considerat mai bun decat Pele si Maradona..DOBRIN - fotbalist urias..dar HAGI a fost un TITAN al fotbalului..La ce dracu a fost mai bun Dobrin decat HAGI ? Performante ?nu..Goluri marcate? nu..Pase de gol?nu..echipe la care a evoluat ? nu..Tehnica, dribling..NU!!!Cam asa e top 5 al jucatorilor romani: 1.HAGI 2.M.Raducanu 3.Iordanescu 4.Dobrin 5.Balaci
1.Hagi 2.M. Raducanu 3.Iordanescu 4.Dobrin 5.Balaci
Mai corect de-atat nici ca se putea.
Da oameni buni, Mutu are o importanta mai mare in actuala nationala pentru ca n-avem fotbalisti, pe vremea lui Hagi erau 11 fotbalisti in primul 11 al nationalei, acum sunt maxim 1-2 din 11, iar Mutu se numara, sa zicem, printre cei 1-2, cand nu e suspendat sau drogat printr-un bar din Sarajevo. Dar daca privim in ansamblu, Hagi este de-o 100 de ori mai fotbalist si mai profesionist decat figurantul asta de Mutu, si cu siguranta a avut cu mult mai multe realizari decat aurolacul asta in 10 viet
Lucian Sanmartean face ceva pe Mutu pe care-l reanimati voi astia din presa prieteni cu albanezii mafioti ce-au ingenuncheat fotbalul romanesc. Da, voi ziaristii si clanul Becali si inca ceva escr0ci ati distrus fotbalul si l-ati abrutizat cu mizeriile, barfa,mahalaua si manipularile voastre,mizerabililor! Mutu e o petarda si asa o sa moara, fac pariu ca pe la 50 de ani o sa fie mai rau ca Barbulescu.
NO COMENT!!!!
stimate domn autor al acestui articol: sa inteleg ca aici e sectiunea "caterinca", nu? altfel, de ai scris acest articol manat de cele mai bune intentii si la modul realist..ce sa zic? ori auzisi de hagi din povestirile parintilor, fratilor mai mari ori..cu respect o scriu, nu te pricepi! daca poate cineva compara pe hagi cu mutu..si la evolutia sub tricolor, apai ma retrag!!! apropo..au aparut niste dvd-uri cu hagi, pe care voi, gazeta, le-ati comercializat...iti recomand vol.1-nation
@romanesse, corect Dobrin a fost un mare jucator. Dar nu e de ajuns sa ai talent, pentru ca a avut aceeasi problema ca si Mutu: viata extrasportiva. Un mare jucator face totul pentru fotbal, inclusiv sacrificii. Asa ca Hagi ramane cel mai bun al Romaniei. Mutu e undeva sub locul 5 oricum, mai e si Balaci inainte si mai sunt si altii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.