Alte știri din fotbal
Se gândește serios să plece de la FCSB în vară: „Ar fi bine”
0
Ghinion pentru FCSB! » Omul de bază s-a accidentat și nu joacă la Botoșani
0
Rapidiștii se revoltă: „Este incredibil! Așa suntem tratați”
0
Momente delicate în direct » Victor Angelescu, întrebat frontal: „De ce Bilașco și nu Săpunaru director sportiv?”. Fostul căpitan rapidist aștepta răspunsul în studio
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid și-a făcut lista de transferuri » Cinci nume sunt pe radarul „galacticilor”
0
Cassano dă de pământ cu jucătorii italieni: „Sunt groaznici! Spunem asta sau nu după 15 ani?!”
0
Kylian Mbappe face dezvăluiri șocante: „Am vrut să renunț, m-au făcut maimuță!”
0
Au folosit curele, torțe și pumni » Haos în interiorul arenei
2
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
“Profesorul” Radulescu, luat de mila ca secund de Mirciulica nationalu’. Bravo ma, inainte de meciul decisiv cu Suedia reluati tirul contra lui Impotriva, pardon, invers.
prezicere: pierdem calificarea, pana si statisticile si probabilitatea matematica ne arata ca avem sanse foarte mici. dupa plecarea lui gurita, Hagi ii "vinde" lui Popescu clubul si academia, ca sa scape de conflictul de interese, si preia nationala, cu care nu o sa faca mare branza, desi o sa ii vina din spate o generatie cu multe talente. Insa o calificare, doua, tot va obtine. deci se va putea spune ca o sa faca o branza ceva mai mare decat cei din ulimii zece ani.
Mai Riciule, pe linga faptul ca esti agramat mai esti si lingau. Ti-a dat Hagi o cafea si gata, l-ai si vazut selectioner. Pe de alta parte daca toti antrenorii care au injurat si-ar da demisia am ramine (si nu numai noi) fara nici un antrenor. Asa ca nu te mai da lebada in bocanci ca din cite stie toata lumea cind erai la nationala mai scapai cite o injuratura.
Fix Riciu trebuia să vorbească! Unul dintre cei mai penibili oameni din fotbalul românesc!
Incredibil cum un intreg sistem al fotbalului - frf, liga, echipe din cooperativa gigista, comisia centrala a arbitrilor, presa sportiva etc., asistă îngăduitoare si încurajează blaturile nerusinate ale acestui ne no ro cit de becali care isi bate joc cu nerusinare de fotbalul românesc fara a fi deranjat de nimeni!!? ... fc5b este o tumoare, o cangrenă a fotbalului !!! Rușine să vă fie la toti!!!
Pe mine ma intereseaza cum jucam meciurile astea 2 care ne au mai ramas ! Bai papitzoiule Si oricum nu era momentul acuma ! Lasule.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.