Alte știri din fotbal
Daniel Pancu a anunțat noul transfer: „E la Cluj, face vizita medicală”
0
După Farul - Dinamo 2-3, Ioan Andone s-a convins: „Este numărul unu în România”
0
Legenda lui Dinamo are o singură nemulțumire: „Nu e ce trebuie. Dar am încredere și vă spun de ce”
0
Acuzații-șoc! Jandarmeria din Constanța susține că ultrașii constănțenii au încercat să meargă peste fanii lui Dinamo!
2
Știri din fotbal internațional
Salvarea pe teren, după ce s-au ciocnit cap în cap! » Unul și-a pierdut cunoștința, altul s-a ales cu o fractură
0
Cristi Chivu va purta azi torța olimpică! » Antrenorul lui Inter, „coleg” cu o campioană la US Open
0
Primul mesaj transmis de Ter Stegen după accidentarea suferită: „Pauză. Am decis să...”
0
Arbitrul și-a cerut partenerul în căsătorie pe teren, acum îl caută Parchetul!
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
O româncă a mers într-un supermarket din Ucraina și a arătat ce prețuri ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Criminalul român care a ucis două escorte în Italia a folosit un cârlig și ...
Libertatea
Toata gigimea l-a votat pe Radoi, probabil pt ca nici el si nici ei nu au Bacalaureat!;)
Asta nu-i ala care se pricepea la barbut? S-a apucat de fotbal acum? Doamne... unde am ajuns?
A fost o pura intamplare aceasta calificare scremuta! Urmatoarele rezultate o vor dovedi!
Ai probleme la scufita? Piturca calificat nationala la doua turnee finale si jumate (la ultima calificare la CE din Franta a lasat echipa pe loc de calificare, cu sanse reale pt. a ajunge la turneul final) la seniori si la unul la tineret (U21). Cand va ajunge unul din cei 5 sa califice nationala la atatea turnee finale, abia atunci poti spune ca sunt peste Piti.
Mutu poate fi doar antrenor de liniute si jointuri :)
Sau poate pt ca e singurul cu un rezultat concret? o calificare la un turneu final?
Chiar daca nu-l simpatizam ( ca jucator, antrenor ori amandoua), trebuie recunoscut ca fiind antrenorul ce-a avut cel mai mare succes antrenand nationala; 2 calificari ( si 1/2, cum zice mai devreme cineva), peste 100 de meciuri disputate la carma acesteia. Piti este un tip care si-a depasit conditia de nu foarte mare talent ( in fotbal), schimband mai multe echipe, pina sa devina ,, campion european'' cu Steaua, plecand ,, de jos'' si-n antrenorat, fiind chiar antrenor la FCBS-ul lui Gigi ( asa a ramas ca se cheama acum). E de bine, prin urmare; are dreptul sa-si spuna opinia in ceea ce-i priveste pe cei analizati. Servus,
vorbesti prostii. si eu ma calificam cu jucatorii de atunci. pai tu-l compari pe hagi cu cine? cu chipciu, cu maxim?
toti sunt mult mai buni decat a fost, este sau va fi piturca.
Chivu sa mearga mai intai la logoped. Bietul Dica e sasait, dar cel putin il inteleg jucatorii. Chivu parca ar vorbi de pe fundul unei fantani!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.