Alte știri din fotbal
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele: Charalambous și Kopic au mari bătăi de cap
0
Csikszereda - FC Argeș, primul meci al zilei în Superliga » Echipele probabile
0
Liga 2, etapa #16 » Șapte dueluri în lupta aprigă pentru play-off și pentru evitarea retrogradării
4
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
1
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo și Lionel Messi s-ar putea înfrunta, în sfârșit, la Cupa Mondială!
0
Iau în calcul orice variantă » Presa din Statele Unite ale Americii a identificat jucătorii-cheie din lotul naționalei României
1
A fost repartizată în „Grupa Morții”, iar președinta Federației și selecționerul acuză ce s-a întâmplat la tragerea la sorți a CM 2026: „Nu pot lua asta în serios”
1
Turcii nu iau în seamă România și se văd deja la Campionatul Mondial: „Cea mai bună tragere, vom câștiga grupa!”
2
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
rusine tuturor care iau sumele acestea!!! dati mai bine acesti bani OLTCHIM-ULUI care se bate cu sanse reale de a juca cel putin semifinala Ligii Campionilor si mass-media noastra aloca doar un sfert de pagina pentru aceasta performanta!!! Rusine: nasu', mitica, kasai, si alti care o frecati aiurea prin birourile federatiei de fotbal si performante zero! 0 - echipe in cupele europene iar de la euro venim repede acasa ca vom fi ciuca batailor cu jucatori ca nicolita, nesu, ogararu.... Felicitari sport.ro - singuri care dau importanta echipei din Valcea!!!
Oare cat va lua Nasul? Dar Lupescu? Dar Mitica Dragomir? Hoti la guvern, hoti la fotbal, hoti peste tot in Romania! Dati-le banii celor ce si-au rupt picioarele pe teren, nu functionarilor!
prodan e un betiv ordinar. Bea pina cade sub masa. L-am vazut cu ochii mei intr-un bar din odorhei, cind se afla acolo cu nationala de futsal.
prodan??alt lingusitor ca si "babalaul" ala de Lupescu..jucatorii lu' plm de aur..daca si astia au fost jucatori si acum sta pe banca la nationala si o sug pe 90 de mii,ce sa mai vb de valorile Romaniei..auzi la el "sa-si verifice contul",jucator de promotzie ce ai fost tu..la munca ,nu la intins mana..cu tot cu berbecul ala de Lupescu..stau si primesc pomana..
atata timp cat banii vin de la UEFA e normal sa ia si el si daca e cat un jucator care a jucat jumatate din meciuri mi se pare corect ... a stat pe banca la toate meciurile de probabil are si el ceva de facut acolo toti au participat si e normal sa ia toti problema e ca mananca toti de pe urma lu` Mutu pentru ca fara el sincer nu ne calificam si nu cred ca el a luat cu mult mai mult de atat
si eu stiu sa scriu, nu ma angajeaza nasu'sa completez si eu foile de arbitraj? sau sa-i fac lu' nasu un gratar?! sau, macar director, ca si asa decat lupescu... sau la relatii internationale ca stiu si engleza... please "godfather" fuck off!
-merita recompensa primita daca banii provin din activitatea depusa: incasari meciuri, sponzorizari, subventii de la UEFA, etc.; daca insa provine din bani publici situatia se schimba -sunt alte activitati mult mai importante care trebuie recompensate; nu cred ca se va mai gasi un idiot ca Daianu care sa arunce cu bani publici in stanga si in dreapta...
se kk pe al ca nu stia, oricum nationala e praf ! cu mitica si sandu mafiotii astia 2, la conducerea fotbalului rom. nu ai ce sa faci, si piturca "marele antrenor":)). avem doar un mare antrenor atat MIRCEA LUCESCU
Bravo lui! E baiat fain Prodan si opate chiar isi merita banii. Un om care se ocupa cu ce se ocupa el se vede cat de important e doar atunci cand lucrurile merg prost. Can merg bine tuturor li se pare normal sa fie asa!
La asa prime vreau si eu sa ma fac fotbalist in divizia A cand o sa ma fac mare...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.