Alte știri din fotbal
Becali l-a auzit pe colegul de platou al lui Baciu și a sunat să-l corecteze: „De ce faci fake news?!”
0
Gigi Becali s-a răzgândit în privința jucătorului cu bagajele făcute: „Îmi place! Va începe campionatul”
0
Flavius Stoican, după „dezastrul” de la malul Mării Negre: „Nu vreau să ne credem zmei fără să fim”
2
Jucătorul a bătut palma cu FCSB: „A semnat pe un an!”
2
Știri din fotbal internațional
Englezii au anunțat înlocuitorul lui Pep Guardiola la Manchester City!
0
Arsenal nu mai poate câștiga titlul în Premier League la golaveraj
0
Lotul Braziliei pentru Cupa Mondială » Ancelotti a luat hotărârea în cazul lui Neymar
0
„Tunarii”, aproape de istorie: Arsenal câștigă la limită cu Burnley și poate fi campioană mâine!
1
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Dilema viitorului Guvern: „Cine mai împrumută România cu 50 de miliarde de ...
Libertatea
TVA de 11% la locuințele noi. Proiectul care schimbă regulile în imobiliare ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Danaïde, sculptura fabuloasă a lui Constantin Brâncuși, s-a vândut azi ...
Libertatea
Grigore tine apararea... tu la ce meciuri te uiti ?
*** de la ilfov ca ai de ***, ***, cum sa zici ca goian e peste grigore, pai faci diferente cand te uiti la meciuri sau tu te uiti la aragaz ochiu 8 si iti dai cu parerea asa ca au jucat la *** pe care o ai in dreapta, poti sa ma treci si pe mine pe lista cainilor ceilalti pentru ca si *** tau
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Au sarit potaile conasu,zecs93,nebraska,thelegend,bogdany8 sa-si apere cateaua de la nationala. Au zis-o bine stelisti mei de mai jos, Grigore e doar un fasss, Goian la experienta lui si la anii lui il pune in cap de domnu grigore ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Goian joaca la un club cu nume de medicament impotriva racelii: Asteras Tripolis-PROPOLIS. Ca sa-l recomande cineva la nationala trebuie ca el sa aibe evolutii bune la clubu ala cu nume de medicament iar acest lucru in prezent nu este posibil, poate nu stiti dar in ultimu meci in care a jucat Dorinel Goian si-au luato cam nasol: 4-0 de la Schalke cu accelasi nume: Schalke 04. De bine de rau Grigore e imprumutat de francezi la camile dar el va reveni intre titulari la finalu anului deci despre ce comparatie facem vorba ??? Suntem un pic sanatosi la mansarda sau vorbim asa din auzite ca suntem fcsbisti ?? Va recomand un control la niste medici buni, de preferat straini.
Daca si Goian la 34 de ani ai sai e mai bun ca Dragos Grigore atunci ala care a spus idiotenia asta ar trebui sa se bage cu goian la azil cand goian o sa termine cu fotbalul. Dupa 2 sprinturi de 20 de cm ii iese limba ca la caine si se cere afara, despre ce vorbim ??
da bah talpabocancului, conasu are dreptate, in meciurile de la budapesta cu ungaria si in meciu de acasa contra greciei toate mingile le-a dat la adversari, practic alea au jucat in 12 iar noi in 11 !!!
vai de mintea ta de lemn, pai grigore a jucat in franta ( unu din primele 4 campionate ale lumii) la tolouse iar acum e imprumutat de tolouse in arabia la un al kebab din ala, dar la final se intoarce titular in franta, dar bine, inteleg unde bati, doar esti fcsbist si iti aparei merdenelele cu ce *** ( ai ghicit***) !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Noi suntem macinati de ura si invidie si voi de ce ???? Adica ala zice de habarnist ca Goian e mai bun decat Grigore care are 30 % merit din aceasta calificare si tu zici ca ....ce zici !
Ce sa mai caute Domnu Goe la nationala ?? Sa-si vada de tzatzichi lui grecesti !!!
mai e unu' otto von *** ala. il stiti? si ala ciudat mare
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.