Alte știri din fotbal
Aurel Beldeanu este în extaz: „Vom fi campioni cinci ani la rând! Am închis gurile tuturor”
3
Dorinel Munteanu, înaintea meciului decisiv cu FCSB: „Este o oportunitate, dar nu depinde de noi”
0
Edi Iordănescu a intrat peste vedetele naționalei: „Am oprit totul instant! Știți ce mi-a zis Răzvan Marin?”
0
„Bombă” în Superliga » Pe cine vrea Hermannstadt în locul lui Dorinel Munteanu la baraj
0
Știri din fotbal internațional
Croația și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Luka Modric se pregătește de a cincea participare
0
Ideea lui Chivu pentru meciul cu Bologna » Primul pleacă Lautaro Martinez!
0
Accidentare horror » Internaționalul german riscă să rateze Mondialul 2026
0
Real Madrid a confirmat plecarea căpitanului
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
Hagi junior nu are stofa de international...el nu face fata nivelului unei nationale nici ca fizic nici ca valoare sportiva.Ca el si in tara sint cu sutele.Ce vedeti la el ceva iesit din comun? Ca este fiul lui G.Hagi?? Nu este un argument !!
Si cum frate, nu a aparut la Nationala marele talent HAGI IANIS ? Sa-ti fie rusine, Dinu Patriciu ! VIITORUL SCORNICESTI
O selectie mizerabila pentru o nationala mizerabila.
Da' auzi, intrebare simpla, de ce trebuie sa fie din play-offul Ligii I?! Nu stiu, observ si eu ca sunt jucatori din campionate tari neconvocati, sau stranierii n-au voie sa mai fie convocati?! Ca eu vad totusi si stranieri in lot.
Bineinteles ca fcsbeul nu merita titlul, sunt o mizerie ciobaneasco-puscariasa!
Pai cum sa ii incurce HAGI pe Clujeni cand acestia prin Larie, care a provocat penalty-ul, i-au facut anul trecut Campioni?... mai ales ca daca-i incurca , Hagi ar fi asigurat titlul fc fcsb-ului, care nu il merita si care i-a facut zile fripte la T.A.S., vara trecuta, sau ati uitat !!!
Să îți răspund și ție?Vezi cum a jucat Mateiu in acest play off!
Mateiu!!!*** care ești!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
jucatorii astia nu au parut atat de campioni in ultima etapa la cluj cand au facut o faza tot meciul, la lobul lui Ganea.ar fi bine ca si hagi sa-si vada lungul nasului. are jucatori buni dar nici reclama fortata nu suna a bine.
Aşa cum Becali vorbeşte despre D-zeu şi credință de dimineață până seară şi omulețul înjură şi înşeală...aşa şi Hagi!Vorbeşte despre modestie şi perseverență în muncă, dar când ***Când nu i se dădea hotelul în Mamaia cotcodăcea că pleacă din țară, apoi a mai spus-o când avea impresia că este neapreciat la justa valoare!Acum se rățoieşte la jurnalişti şi la selecționer pt că nu-i convoacă odrasla la "națională"!Da'du-te ,băi băiatule!Nu te ține nimeni cu forța!Aici, în România, eşti apreciat(doar ca fotbalist!), iar Gigel ca stand-up comediant."Afară" în maximum 5 ani scrie pe voi FALIMENT!Lăsați trompetele mai încet că deveniți deranjanți şi înhămați-vă la muncă!D'aia ADEVĂRATĂ!Bazată pe proiecte solide!Nu mai da afară un medic care nu e deacord ca un copil cu probleme medicale să joace fotbal pt că aşa veri tu!"Călcați pe cadavre" pt bani...disperaților!Nu aşa se construiesc afaceri solide!Nu din speculații cu terenuri ale armatei, sau cu folosirea de branduri fără temei legal!Nu cu angajări ale deținuților cusute cu ață albă, nu cu meciuri câştigate în mod surprinzător, în fața echipelor puternice patronate de Becali şi Borcea.Voi chiar credeți că faceți "zmecherie de vampirie", iar lumea din jurul vostru e fraieră!Eh...surpriză!Nu este aşa!Dacă vă cântă în strună Militica Dragomir, voi credeți că e
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.