Alte știri din fotbal
Mihai Stoica a lăudat un rival din lupta pentru play-off: „Când e în zi de grație, e greu cu el”
0
Bogdan Andone, după reușita în stil „Van Basten” a lui Bettaieb: „Nici nu l-am văzut”
0
Dorinel Munteanu a răbufnit după al doilea eșec consecutiv: „Nu știu ce e în capul unora”
0
Pancu și Bergodi, amintiri de la ultimul meci împreună: „Un moment trist. Era antrenorul meu la Rapid”
0
Știri din fotbal internațional
Primul transfer din vară al lui Chivu » Ce sumă va trebui să achite Inter pentru fiul fostului coleg al antrenorului!
0
Mikel Arteta a anunțat o absență de marcă la Arsenal: „Este out câteva luni”
0
Ce spune fanul interist arestat care a aruncat petarda: „Nu m-am gândit la consecințe!”
0
Atacantul lui Sporting a rămas mască după accidentarea teribilă suferită de Antoine Baroan: „M-a lăsat devastat”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Individul misterios care știa tot ce mișcă și se vorbește în România. ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Doi înalți oficiali implicați într-o relație extraconjugală au demisionat ...
Libertatea
mama ce echipa:))) te doare paru'. de cite ori au jucat astia impreuna?
desi mai are ceva scapari diseara aliniaza cel mai bun 11 din tot mandatul lui. o mutare mai buna era alexa in cuplu cu muresan, mutu varf impins si zicu in spatele lui
dupa cum e alcatuita echipa, jucam sa nu luam bataie...DEMISIA!
Sunt masa lu' imperator si-l sustin peste tot. El tot timpul are dreptate, e lider la echipa de gunoieri sportivi din Ghencea deci sigur are dreptate. Forza StOaia. Mereu superiOI
meci acasa, obligatoriu trebuie victorie! atunci cum e cu doi inchizatori, si mai ales doi care sunt demolatori, niciunul nu stie sa faca si faza ofensiva!!! invitam bosnia la atac? iar din lunia de 3 mijlocasi numai torje face si faza de aparare bine. o echipa rupta in doua pe care numai norocul o poate duce la victorie!!!
Acum ori niciodata, CE?
nu-i rea echipa. chiar imi place. l-as fi vrut pe gardos in locul lui papp pt ca stie sa iasa cu mingea la picior. papp e mai bun la cap problema noastra va fi stanga cu rat (cel mai slab intotdeauna) si sanmartean care e oscilant si poate face un meci bun sau unul slab. surdu rezerva nu e foarte inspirat, dar si el poate prinde o zi buna daca ii da 10 min pe final hai romania. vad o mare schimbare in echipa si cred in aceasta noua generatie capitanul in curand va fi ori tata ori sapu
booss_imperator esti un mare nenorocit,ca multi altii din tara asta a caror astfel de mentalitate ne cauzeaza atatea probleme! Totusi tinand cont ca esti un stelist,iti inteleg foamea si fascinatia pentru rezultate cu orice pret. HAI ROMANIA!Orice ar fi, sangele latin nu mi-l poate schimba nimeni si doamne ajuta sa nu ajung atat de penibil ca boss imperator incat sa strig hai bosnia! Diseara,pe Giulesti, toti suporterii romani vor primi o lectie despre cum trebuie incurajata o echipa neconditionat!
nu vă impacientaţi, dragi compatrioţi! nu batem?...nici o problemă! mitică şi naşul sandu vor cere schimbarea regulamentului de calificare la euro: nu au ce căuta acolo decât cei care au apărat europa, sute de ani, împotriva turcilor! şi, ajunşi acolo, eroii multiseculari să înceapă orice meci de la scorul de3-0!... nu vor ăia de la uefa? domnu' platini, păi ai fost aici, te-am primit, te-am omenit...dacă-ţi scoate naşul, din pălărie, vreo folcloristă, ceva...? a auzit cineva de sindromul dsk?
de ce stergeti comentariile? nu mai postati pe gsp ca astia sterg mesajele
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.