Alte știri din fotbal
În timpul umilinței cu Tromso, Nelu Varga a decis să îl demită pe Folha și a sunat antrenorul dorit! Răspunsul a venit pe loc
0
Gigi Becali îl pune la punct pe Florin Tănase: „Înseamnă că nu mă cunoașteți bine”
0
Vikingii ne-au luat fața! Continuă coșmarul din Nord: de la Silkeborg, la Hacken și Tromso: lista „umilințelor” echipelor românești
2
De cine se teme Florin Pîrvu înaintea meciului cu Dinamo: „Pot face diferența”
0
Știri din fotbal internațional
Florin Prunea, pe stadion, ca delegat UEFA: „Vă arăt ceva frumos. E ce trebuie, fratello?”
0
Se poate și mai rău! CFR Cluj - Tromso 0-5 nu a fost umilința serii în Conference League
0
PSG a oficializat transferul de 50 de milioane de euro
0
Nu a menajat-o nici pe Craiova! Răbufnire după meci: „Amatorii amatorilor!”
2
Lifestyle
Și-a etalat formele lucrate la sală pe plajele din Egipt » Campioana națională, imagini spectaculoase din vacanță
17
4.700 de locuri și gazon artificial » Cum arată stadionul din Finlanda unde Universitatea Craiova joacă azi
6
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
4
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
1
Începe procesul lui Călin Georgescu și Horațiu Potra. Ce a decis Înalta ...
Libertatea
„Ne-am îmbolnăvit toți”. Coșmarul unor români într-una dintre cele mai ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
ALADIN anunță furtuni cu rafale de vânt de până la 80 km pe oră, de-a ...
Libertatea
Cum arata primul 11 pare ca Lucescu jr joaca cu retinere. Pronosticul meu : Ne distrug bosniacii! Dzeko si Ibisevic ne vor da cosmaruri.
Toti il certati pe Lucescu, cand e evident ca nu avem cu cine !
ATENTIE la Papp si Sanmartean...HAI ROMANIA!!!
GARDOS E COPIA FIDELA A "MARELUI" URMAS A LUI BELODEDICI , NUMIT ARTIMON !!!! FARA FORTA , FARA VITEZA , FARA "RAUTATE" , INTR-UN CUVINT MEDIOCRU !!!!!
CE SA CAUTE SINMARTEAN INTRE TITULARI ???? A JUCAT FOARTE BINE JUMATE DE CAMPIONAT , INSA SPRE FINAL A FOST VERIGA SLABA A VASLUIULUI !!!!!!!! CU TIMISOARA A FOST CEL MAI SLAB FOTBALIST DIN TEREN .....!!!!!! ALEXE AR FI CEA MAI BUNA SOLUTIE ..!!!!!! IN REST ALEGERI BUNICELE !!!!!!!!!
dc tamas , dc 2 inchizatori , parerea mea e ca gardos tre sa fie in locul lui tamas , iar antal in locu lu muresan
Nu stiu dc a ales sa joace cu papp si nu gardos(poate ca sunt subiectiv)...si dc jukam cu 2 inchizatori???vrem o-o??Tatarusanu-Sapunaru,Tamas,Gardos,Rat-Torje,Muresan,Sinmartean,Tanase-Mutu,Marica...acesta ar fi o formula mult mai buna dupa parerea mea!!!Oricum Bafta multa Baieti!!!Sper din suflet sa castigam!!!Hai Romania!!!
romania-bosnia 0-2
portarul bun dar trebuie sa aiba grija la centrari ca am vazut multe centrari la care iese prost apararea buna dar daca era goian in locul lui papp dar papp e bun la faze fixe mijlocasi defensivi numi plac dar nu avem ce face trebuia sa fie gardos cu giurgiu ofensiva buna dar ar trebui sa riscam sa nu ii retragem pe cei patru torje are viteja mutu simtul mingi si driblingu sanmartean scoate adversari din joc marica e bun
Si Florescu ? Unde e Florescu ? Eu vreau sa mancam bataie, sa scapam de Luce Al Mic, si cu Flori in Teren eram mai sigur de infrangere. Dar las' ca nici cu Tamas nu mi-e rusine, ca singurele lucruri prin care s-a remarcat in campionatul englez, cand mai era titular, demult, au fost niste autogoluri si interventii de tot rasul prin propriul careu. De Marica nu mai zic, ca nu stiu in ce forma e. Si nimeni nu stie, dat fiind ca nu mai joaca decat la Nationala, din an in paste.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.