Alte știri din fotbal
Ilie Dumitrescu și Adrian Mutu au ales antrenorul pentru FCSB: „Cel mai potrivit” / „O glumă?”
2
Cristiano Bergodi, întrebat ce adversară dorește în finala Cupei României Betano
0
Bogdan Andone, după eșecul din semifinalele Cupei României Betano: „Se adună dezamăgirile”
3
Eroul lui U Cluj se întoarce la locul faptei: „Aceste mingi au venit ca ghiulelele”
0
Știri din fotbal internațional
Ce înseamnă cele două cuvinte strigate de Cristi Chivu, imediat după Inter - Como
0
Italienii de la Gazzetta dello Sport au văzut ce a făcut Chivu în minutul 60 și prevăd ceva măreț: „Totul e posibil acum”
0
Real Madrid și-a revenit în campionat după eliminarea din Liga Campionilor » Clasamentul
1
Aer de DUBLA ISTORICĂ! Cristi Chivu se califică într-un mod fantastic în finala Cupei Italiei » În minutul 68, Como o conducea pe Inter cu 2-0
9
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
17
România a cumpărat Portul Giurgiulești din Republica Moldova: „Va servi în ...
Libertatea
Președinta Mexicului cere explicații după ce doi oficiali americani care ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Raed Arafat a fost pus sub acuzare de Parchetul Militar într-un dosar de ...
Libertatea
rettarddule iordanescu a luat steaua de la ienei si cu ienei am trecut de grupele campionatului european cu anglia in grupa si kiar castigand. vb si vb prost si mult. retardatule.kovacs ienei si lucescu pe acelasi loc.
Mare dreptate avea Cartu cand a zis ca Mititelu are capul cat o damigeana si creierul cat dopul.
"un fosta persoana" tu vorbesti sa te afli in treaba, pana la urma comparam performantele si mircea lucescu e inca mult sub kovacs si ienei. cand va reusi el sa castige champions league, cu atat mai mult cu o echipa romaneasca atunci sa deschizi gura
deci,jenei a castigat cupa campioniilor europeni,nu cupa uefa si cu o echipa care juca pentru un "ARO"nu pentru milioane de dolari! jenei,kovacs si apoi urmeaza lucescu!
nu stiu unde e atacul la adresa lui mircea cand nici nu i-a pronuntat numele.oricum lucescu nu poate fi catalogat cel mai bun antrenor roman din toate timpurile,ci poate doar din prezent: 1.Kovacs(2 titluri de campion al europei cu ajax-nu stiu daca stie cineva cum spulbera ajax tot in anii'70) 2.Ienei(titlu de campion al Europei cu o echipa romaneasca,constituita numai din romani si fara bani) si dupa 3 spatii urmeaza Lucescu cu o cupa uefa castigata cu banii unui miliardar
asa mititelule, tine-l pe ratangiul de costea inca un an ...si daca mai iei 500 de mii pe el, esti tare !!!
Bai Mititelule tu chiar nu esti sanatos,ba tigane belit tu ai impresia ca Costea asta al tau e un mare jucator,ce tot faci un mare scandal cu asta,ai mai vazut pe cineva din liga 1 samai faca ce faci tu?nu ti-e rusine ma ma jegosule ca ai mintit suporteri Craiovei cit ai putut de mult,nu mai pune presiune pe Razvan Lucescu ca pui degeaba,tu ai impresia ca tiganul tau de Costea merita la nationala dar te inseli amarnic sa sti,stai in banca ta nu te mai agita,Bilasco,Bucur sint peste el.....
mircea lucescu este cel mai bun antrenor roman !!! emerich ienei acest individ al fotablului romanesc este un profitor,parerea mi=am spus-o acum sa ma si explic.deci,echipa nationala a luat-o facuta de mircea lucescu si a facut treaba buna dar nu el!ci mircea lucescu care a demisonat deoarece e un om demn si n-a mai vrut sa faca parte din sistem!alta chestie ienei a preluat steaua de la iordanescu cu doua etape inainte de final si a luat titlul,iar apoi era sa o retrogradeze !!!!!!!!!
@maigret...bai baiatule exerseaza in alta parte engleza ta de balta :)) "taken easy" =)))poate vroiai sa scrii take it easy :)
Ce echipa antreneaza ienei ? sau de cand nu a mai antrenat ? de cand nu-i mai fac comunistii echipa ca antrenor este O.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.