Alte știri din fotbal
CFR Cluj - FC Argeș » Clujenii sunt cu gândul la vacanță, piteștenii speră la locul 5. Echipele de start
0
Florin Niță, prezent la antrenamentul echipei din Liga 2
0
Prima echipă care îl vrea pe Ricardo Matos, fotbalistul-revelație de la FC Argeș
0
Rapidistul Bogdan Ungureanu, dorit de altă formație din Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Încă o vedetă și-a anunțat plecarea de la Real Madrid: „Bernabeu va fi mereu casa ta”
0
L-a vrut Inter pe Patrick Vieira înaintea lui Chivu? » „Am avut discuții, pot să confirm... dar eu am ales să rămân”
0
Cristi Chivu, desemnat antrenorul sezonului în Serie A! » Cel mai bun jucător vine tot de la Inter
0
Ce echipă ar urma să antreneze Andres Iniesta
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
0
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Cum a schimbat creșterea TVA pentru locuințe noi piața imobiliară. „Oamenii ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Pai sa ne reimprospatam memoria:cocaina, sributamina, a batut cu ranga ospatarul din Constanta, a batut si bagat in spital ospatarul kosovar, a fugit din cantonamentul nationalei, s-a batut de nenumarate ori: cu Maldini, cu un libanez la o petrecere la Florenta cu Sabin Ilie, cu interlopii Beinur si Caran, cu ultimul chiar anul acesta. In plus nu si-a platit datoriile si a fost dat in judecata pentru neplata pensiei alimentare. CV-ul personal arata mai degraba a CV de interlop decat de fotbalist. Cariera lui manageriala la Dinamo s-a remarcat prin telenovela cu indienii si celebra declaratie "Vom trage linie după 22 şi vom analiza de faţă cu Andone jocul echipei" :)))
”Acum face școala de antrenori”.Păi dacă nu a făcut-o cum a fost pus antrenor?
Aiurea !?! Cum ma sa fie aiurea când e unul dintre cei mai mari fotbaliști ai României din toate timpurile !? Ok, a făcut prostia aia acum 20 de ani , da , s-ar a plătit omul . Nu știu câți ani ai tu dar cred ca erai un puști pe vreamea aia dar ca să-ți aduc aminte omul a revenit și a fost forța și in plus acum face școala de antrenori si e foarte serios , iti spun din ce citesc prin presa .. pe cine naiba sa punem la U21 pe Mitrița, pe Grigoras etc hai ma ce naiba opriți-vă naiba ca suntem numai lupi moraliști și noi facem mai rău după perdele .. toți foști fotbaliști merita o șansa , după depinde de ei sa dovedeasca, ca orice antrenor din lumea asta defapt
Nici eu n-am nimic cu el, ca doar a jucat la FC Arges, dar sa-l pui antrenor la U21 e cam prea aiurea.
Prosti sint peste tot.Nu trebuie bagati in seama.
Nu ca tin cu el , dar tin cu România iar când văd astfel de comentarii de la acești haterii idioți ma apuca toți nervii !Din păcate țara mea e plină de Prosti invidioși ... ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mutu: „Situatia nu e roza dar se poate indrepta cu vreo cateva liniute”...
Bravo Mutule ! Stați concentrați ca nu e ușor deloc acum ca m-am uitat !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.