Alte știri din fotbal
Un membru al Generației de Aur, victima hoților turci: „Am făcut reclamație la Poliție”
0
AI la FCSB » Inteligența artificială a ajuns și la clubul lui Becali: „Antrenorii au acceptat”
2
Investiție record la Universitatea Craiova! Totul pentru titlu în Superliga
0
Kopic a identificat o problemă care se repetă la Dinamo în 2026: „Aici trebuie să progresăm”
0
Știri din fotbal internațional
Bernardo Silva dă cărțile pe față: „Dacă Manchester ar fi mai la sud în Europa ...”
0
Naționala de nerecunoscut! Umilință în Noua Zeelandă, după ce s-a făcut de râs în preliminariile CM 2026
0
Iar probleme cu portarii! » Bayern suflă și-n iaurt înaintea „dublei” cu Real Madrid
0
Mobilizare generală în Kosovo » Primul-ministru, în cantonament!
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Procurorul care a luat șpagă 10 tone de motorină vrea prescripție sau ...
Libertatea
Conteaza ca au facut romanii fericiti dupa 20 ani ! Mutu cand a facut o ? Este frustrat ca si contra care acum se simte amenintat de Radoi ! Si are toate motivele..
:)))) deci ma retrag :)) aveti probleme grave...deci si tu faci comparatii intre ce facea mutu la nationala cu italia si ca au marcat astia mici 8 goluri :()) ba ati luato razna...astia au jucat la JUNIORI JUNIORI JUNIORI !ce tot atatea comparatii ? Pai tu il compari pe mutu cu copii astia care nu a u jucat nici un meci important de seniori nici macar la nivel de club ? Bai bai..cata prostie !
*** ? Cum sa spui ca adrian mutu a fost zero barat la nationala ? Omul e golghterul all time al nationalei !!! Cum faceti voi comparatii intre generatia lui mutu si aceasta generatie din care dar 2-3 au meciuri jucate la seniori. Nu crezi ca e mai bine sa asteptam 4-5 ani...apoi sa ne dam cu parerea despre aceasta generatie ? Lasa i sa joace la nationala mare..unde speram sa ne duca la mondiale si europene...sa confirmi la juniori este fix nimic...doar speranta ! Nu devii mare fotbalist ca ai castigat un turneu de juniori...uite a iesit ucraina campioana mondiala acu cateva zile..imi spui si mie trei jucatori de acolo fara sa te uiti pe google ? Eu il stiu doar pe bondar...am tinut minte numele de cand au jucat la ploiesti, eram pe stadion
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La Inter Mutu a prins 10 meciuri , nu a dat niciun gol ( deci nu avea cum sa fie golgheter !) si nu imi aduc aminte sa fi fost integralist vreodata ( prindea numai meciuri de Cupa sau ultimele 20 minute in meciuri de campionat decise deja). Intr-adevar a 'explodat' mai tarziu la Verona si Parma. Jucatorii astia sunt f tineri , au tot timpul sa performeze si sa aiba cariere de mare succes. Poate mai de succes decat a lui Mutu.
Mutule, voi nu dadeati 8 intr.o campanie de calificări. Ca sa nu vorbim de 11m tau cu italia (execuție de mare proat) ori rusinea cu albania
Iti atrag atentia ca Mutu n-a fost vreun ciuri-buri in fotbal. Uita-te ce a facut in Italia. Acum ca putea mai mult daca isi controla viata extrasportiva e discutie separata, dar Mutu a fost un jucator mare, cel putin pentru Romania.
Buahahahaha! Asta-i exact din categoria "vorbeste Mutu". :D Pai, ma, Mutulica, nu-i asa ca-n orice meci de fotbal EXECUTIILE sunt cele care FAC DIFERENTA? :) Dar daca tot te-ai bagat in seama (ca musca-n lapte) ia zi, mai, Briliantule, echipa under 21, din care ai facut parte, cate meciuri a castigat la Campionatul European din vremea ei? Sau, mai bine zis, a castigat vreunul? Fiindca eu mi-aduc aminte ca le-ati pierdut pe toate trei cu 0-1. Iar, la sfarsitul campaniei, antrenorul Piturca (cine altul?) a zis ceva de genul ca "important a fost sa participam, nu sa castigam", filosofie pe care, dealtfel, a aplicat-o "cu succes" si la nationala mare. In concluzie, Mutule, si fara suparare... generatia ta, cu tine in frunte, a fost zero-barat. Si nu-i deloc o insulta, e doar statistica. Dar, dincolo de acest "rautacism", imi place mult ca liderul generatiei care n-a fost in stare sa dea 1 gol in 3 meciuri critica generatia care da cate 4 goluri pe meci! :) Tipic romanesc.
Mutu spune altceva, acum cine-l intelege bine, cine nu nu...echipa sta prost dpdv tactic. Asta a vrut sa transmita.
Din pacate..dupa primul esec, toti acesti baieti euforici ,un frunte cu ziaristii, vor matura pe jos cu acesti tineri..daca doamne fereste in semifinale ne umileste germania de exemplu..sa vezi atunci rautati..iar regele coman v a deveni din nou ciorinel..radoi un antrenor fara experienta, etc...aici ma refer si la astia care scriu mai jos ca mutu e gelos..si ca nu a r fi avut loc in echipa asta :))) doamne fereste...pai adrian mutu e golgheterul all time al nationalei MARI..si imi doresc ca macar unul din acesti copii sa ajunga la jumatatea din valoarea lui mutu si ceea ce a facut el. Simona halep e si ea geloasa...a zis ca ii pare rau ca nu a facut fotbal in loc de tenis . Cristina neagu deja isi smulge parul de ciuda...bai oameni buni..lasati copiii in pace...toti suntem mandrii de ei, dar mai moale cu laudele..ca li se urca la cap !!! In afara lui radu...nici macar unul dintre ei nu are un meci jucat la nivel european. La seniori bineinteles.
Asa e bai Cazan Intr-adevar mutu n care a onscris de peste 100 de ori in il calcio nu ar avea loc la sub 21
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.