Știri din fotbal internațional
Prins între două lumi la Mondialul din 2026 » Revelația din Superligă nu știe pe cine să susțină, Olanda sau Maroc: „Nu aș putea alege”
0
Qatar - Elveția » Jucătorul care nu primise viză inițial deschide scorul
3
Bucuria Mondialului la întâlnirea dintre un polițist american și fanii scoțieni
0
Brazilia - Maroc, primul șoc de la Mondial » Echipe probabile + cote
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
d-le dragnea alegerile s-au desfășurat conform regulamentelor în vigoare. Nu este ca la voi, cei care vreți să scăpați de justiție modifocand legile cum vă convine. Au votat, prin reprezentanți, toți cei implicați în fenomenul numit fotbal. Dacă ar fi fost după pesediștii din parlamentul Romaniei, ar fi modoficat regulamentul FRF și ar fi ieșit Lupascu. Dar după cum spunea mai de mult Dănuț Lupu, Lupescu cel care nu a driblat pe nimeni în viața lui de fotbalist, nu putea să-l dribleze pe Burleanu.
dragnea se duce la puscarie si macar nu a pus mana pe fotbal
cu totul altceva era daca castiga candidatul sprijinit de maharii Teleormanului si de gagicile acestora! Rezon.
Ce frumos judeci si scrii cad stapanesti filozofia medievala. Trage-le si un bici al lui Ockham (caruia cred ca-i spui pe limba in care si-a scris opera, Occamus) pe spinare ignorantilor tai contestatari.
scuze pt typos, nu-mi gasesc ochelarii.
Suprerba palna pentru Dragnea, dar omul are obrazul gros, n-o sa se intample nimin, n-o sa fie a Rosa Parks moment. Dar ar mutea fi inceputul uor rele tratamente abuzuri si cine mai stie ce fata de FRF, cred ca e tipul razbunator.
Dragnea,cam ustura
Pacat de scriitura ta in stil Louis-Ferdinand Destouches. Idei putine, fapte improbabile, conexiuni fortate si rationamente de fata batrana cu greu pot genera un text lizibil
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dragnea da de lazio sau sporting de ce nu te iei ca le-a dat 5 lui fcsb ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.