Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, cea mai inspirată mutare: diferența e colosală
0
Luptă EXPLOZIVĂ pentru titlu! » Craiova, Rapid și Dinamo, DISECATE de doi campioni: „Ei au un plus de 1%!”
1
Vrea în Superliga, dar s-a chinuit cu echipă din Liga a 3-a! Victorie la limită pentru Poli Iași
0
Detaliu-CHEIE despre cel mai nou fotbalist al Rapidului: „Până la el, echipa lui Gâlcă nu făcea asta!”
2
Știri din fotbal internațional
Decizie FINALĂ luată de Elias Charalambous, înainte de FCSB - Fenerbahce: „Papagalii încep să sară din nou”
0
Două plecări de la Arsenal în mercato de iarnă?! Pot ajunge la aceeași echipă
0
Șoferul tirului lovit în accidentul mortal din Timiș: „Am condus 1.000.000 de kilometri. N-am mai văzut așa ceva!”
0
Alertă pentru FCSB » A revenit în lotul lui Fenerbahce cu o zi înaintea meciului de la București
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Spitalul mobil COVID de la Iași, greu de relocat: 13 milioane de euro, ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
Un martor al tragediei din Timiș spune că șoferul grec făcea „S”-uri pe ...
Libertatea
MARII PERDANTI:TOV.DRAGNEA SI MAI ALES ...PSD!!!!
Pai o sa se întoarca la UEFA, nu avea tu grija. A venit doar la insistenta prietenilor. Dovada ca era incapabil sa conduca federatia este faptul ca a venit doar cu doua luni înainte de alegeri pentru campanie. De unde timp sa convingi si sa-ti prezinti programul. Nu este o atitudine de manager competent.Dintre acesti numerosi prieteni care l-au sustinut, cei mai multi sunt milionari, dar în loc sa se implice în fotbalul românesc se duc si antreneaza prin Cocostan. Nu sunt un simpatizant a lui Burleanu, dar iata ca a obtinut scorul pe care l-a anuntat înainte de alegeri. Deci ca manager este competent, zic eu.
Pana acum 2 zile probabil as fi fost dezamagit, insa 2 lucruri mi-au schimbat parerea despre Lupescu: sustinerea desantata si pe fata a lui Dragnea si PSDului si apoi felul cum a fost vanduta pielea ursului din padure, adica desi nu era ales ne spunea ca Galca va fi antrenor la Nationala (nu am aboslut nimic cu omul, ba dimpotriva, cred ca e un om serios is bine intentionat, stelist, insa nu cred ca era oportuna debarcarea lui Contra cand omul chiar a avut rezultate) si mai ales cooptarea finului lui Argaseala, Justin Stefan, un fcsbist odios (acum sper ca Burleanu il va da afara! :-))))) ). Il las pe randoom (cel care se lauda ca face 2000 de euro luna din postari pe barba "antistelistilor") sa va spuna el ce inseamna infrangerea preferatului lui Dragnea in lupta cu preferatul baietilor care ni l-au dat pe Burleanu acum 4 ani sa il iubim ca pe copilul nostru :-)))) Randoame, 20 Aprilie e Vineri, mai respiri?! :-))))))
NE meritam soarta,hai sa nu ne mai plangem ,ca nu are rost,ne meritam soarta atata prostime cum sa votezi pe Burleanu,Lupescu isi da demisia desi salariul era f f bun sa vina la noi pt noi si uite pe cine voteaza idiotii pe Burleanu care a distrus care a canditat fara scrupule jignind ne a facut de ras,un om care nu a jucat fotbal niciodata,o tara de prosti.sa ma ..pe aia care l sustin si pe aia care l au votat.
Fotbalul romanesc isi merita soarta. Cum isi merita soarta si natiunea romana. Ce ai semanat aia culegi. Acest personaj corupt , pe numele sau burleanu, va afunda si mai mult fotbalul romanesc . De asemenea ,il banuiesc pe dragnea ca si-a jucat cartile tot pe burleanu. Pe modelul stalinist, una declara si cu totul altceva face. Cred ca acea "sustinere" a influentat decisiv. Ordinul a fost sa se voteze masiv cu acest impostor.
Urmeaza sa-i anunte pe cei de la uefa ..ca fcsb nu este steaua ...
De ioanitoaia stie cineva ceva ? De personajul acesta INSALUBRU ?
Burleanu trebe sa,i multumeasca lui Dragnea ...asocierea PSD Lupescu o mare gresala pt Ionut trebuie sa stie toata lumea orice asociere cu PSD ESTE EGAL CU O INFRANGERE...CHIAR NE CREDETI PROSTI IN CONTINUARE?
Ilie Dragan 0...Marcel Puscas 7...fara cuvinte
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.