Alte știri din fotbal
Gheorghe Ștefan a slăbit 40 de kg și s-a întors în sport, dar nu la Piatra Neamț: „Sunt președintele consiliului consultativ” » Dezvăluiri la „Prietenii lui Ovidiu”
0
Președintele lui Csikszereda a confirmat: el vine antrenor după Robert Ilyeș
0
Unde va evolua atacantul Rareș Burnete în sezonul viitor
0
„Ce fel de antrenor sunteți, defensiv sau ofensiv?” » Marius Baciu și-a explicat filosofia: „Așa n-ai nicio șansă!”
0
Știri din fotbal internațional
Villa a fost obligată să facă o schimbare majoră înaintea finalei!
0
Unai Emery, după ce a câștigat al cincilea trofeu Europa League: „Le-am spus jucătorilor în vestiar”
0
Cristi Chivu, călătorie în jurul lumii » Unde a ales să meargă în cantonament: 30.000 de kilometri pe drumuri
0
Prințul William a sărbătorit cu echipa: „Villa până la moarte!”
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Eroare majoră în subiectul oficial de Matematică de la Evaluarea Națională ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Suveranistele Codruța Cerva și Oana Lovin, amendate penal cu câte 15.000 de ...
Libertatea
Fotbalul românesc a murit odată cu intrarea interlopului fariseu în fenomen!
Fotbalul romanesc este de mult in coma, inca de pe vremea cind lucescu & co. taiau si spinzurau in campionat.
Da, 5 minute, de curiozitate. Fotbalul feminin e o forma fara fond deocamdata, se baga bani aiurea in el dintr-o corectitudine epolitica *** inteleasa. Cand vezi o semifinala ucl la care hauie ecoul pe un stadion gol intelegi repede ca sportul respectiv nu intereseaza pe nimeni.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da. După plecarea lui "Ceausescu" Lucescu
Domnule Lucescu: fotbalul nu moare niciodata ! Nu este nationala Turciei,care a murit in ultima perioada..dar si acolo va reinvia !!!
Respect nea Mircea pentru tot ce ai facut pana acum si ca jucator si ca antrenor,dar acum nu va dau dreptate!! Noi vom muri intr- o buna zi dar fenomenul footbal nu va muri niciodata indiferent cine va fi la conducere!!!
Optimistule, ce ne-am face fara tine?
Vai de capul nostru nea Mircea
Mai exact a murit din momentul in care pentru unii a devenit o vaca de muls...in lumea civilizata nu se întâmpla ca un club sa l ții doar pentru a obține profit ...pentru a face avere din el
Fotbalul Romanesc a murit cu ani in urma... noroc cal tine GG pe perfuzii
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.