Alte știri din fotbal
Daniel Pancu și-a dat acordul » Rapid, negocieri cu atacantul din Italia
0
Victor Angelescu a confirmat » Pleacă de la Rapid pentru 700.000 de euro
2
Prunea l-a oprit pe Dănciulescu: „Mai lasă-i să vorbească și ei. Noi le luăm apărarea și ei merg pe blat”
0
Oțelul a anunțat al doilea transfer al zilei
0
Știri din fotbal internațional
Uzbekistan - Columbia » Deschidere de scor în minutul 40
0
Ghana - Panama, decis de un gol în minutul 90+5
0
Hary Kane, direct în istorie cu dubla contra Croației: „Felicitări antrenorului, asta ne-a spus la pauză!”
0
Anglia a bătut-o 4-2 pe Croația, dar Dan Alexa vede altă favorită la Mondial: „E mult peste!”
0
Lifestyle
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
5
Fiica de 23 de ani a fostului internațional vrea să dea peste cap „Insula iubirii”
0
Jeremy Clarkson, legenda „Top Gear”, a dezvăluit că are cancer: „Dacă tratamentul merge, ne vedem în sezonul 6. Dacă nu, nu”
0
Românii pleacă din Spania cu miile. Marius s-a întors acasă, are trei ...
Libertatea
Cel mai înalt pod pietonal suspendat din Europa se va construi într-o ...
Adevărul
Barca Academy România, afacere de stat: șeful ANS, Bogdan Matei, și ...
GSP SPECIAL
Kelemen Hunor explodează după zvonurile privind Guvernul Veștea: „Sunt ...
Libertatea
Sunt student UPS. După părerea mea, fotbalul român a votat în favoarea propriului faliment ... Nu am văzut meciuri de fotbal în ultimii 4 ani în care FCSB nu a participat. Introduceți la https://www.ups.edu.ec/
1. Constat destule mânării făcute de Burleanu et Comp dar nimeni nu le contestă, să nu se aleagă cu dosar la DNA...2. Dragnea şi-a exprimat "simpatia" pentru Lupescu, Iohannis a publicat, în preziua alegerilor, validarea unei legi Burleanu - bilă albă decisivă, având în spate tot DNA ! Frica păzeşte via, n-a mai fost nevoie de arestarea lui Lupescu...3. FRF este o FIRMĂ PRIVATĂ şi, ca în orice firmă, voturile trebuiau să aibă pondere cf. aportului la capital ! Toţi votanţii lui Burleanu consumă din banii aduşi de Liga I (implicit Naţionala)...4. Membrii FRF trebuie să fie cei înscrişi la Justiţie şi doar voturile lor să fie validate ! Are cineva curaj să conteste alegerile ?! 5. Fotbalul lucrează cu bani negri, ca şi partidele, şi de aceea este foarte tentant pentru politic iar cu Lupescu, venit de la UEFA, şansele erau mici...6. De ce să nu existe Federaţii separate pentru Futsal şi Fotbal Feminin ? Să-şi arate valoarea managerială şi importanţa şi să nu mai decidă viitorul fotbalului românesc (adevărat)...PS : Burleanu este un IMPOSTOR politic şi agent al "statului paralel".
Ma uit si ma crucesc cati *** sunt pe aici. Ce treaba are Lupescu pt ca unii s-au afisat cu el. Ce era sa faca? Sa ii refuze? De asta a pierdut alegerile? Uitati ca pt asta nu a votat populatia tarii ci doar cativa manjiti cu cateva mingi si alte privilegii dubioase. In loc de fotbal o sa aveti cel mult futsal, cricket ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
lupescu nu are nimic in cap ca majoritatea din asa zisa generatie de aur a ajuns la uefa prin slugareala fata de sandu nimic de valoare ca organizator in fotbal in rest povesti de adormit copii
da, ramane aia fcsbista incontinuare, care primeste penalty etapa de etapa, la orice vuet al vantului !!!
mentalitatea nemteasca nu inseamna sa iti contracte singur )))))) asa cum a facut asociatul psd, actualmente somer?!?!
Cum spunea si PCH-ul ( Vrem un om de fotbal, nu de minifotbal) !!!
Sunt dezamagit de rezultatele alegerilor, dar era normal, atat timp cat te asociezi cu PSD ( pe care o tara intreaga o detesta si bineinteles a candidat si tarziu neavand timp sa convinga toate seriile din ligile inferioare) asta patesti !!! Pacat, Lupescu chiar putea revigora fotbalu romanesc, venea cu o mentalitate sanatoasa germana, a fost si in functie inalta la UEFA, era un tip destept dar a gresit grav in unele aspecte, asa cu burleanu, ne vom afunda si mai rau decat suntem , o sa vedeti , tineti minte anu 2020, pe atunci vom fi oale si ulcele toate echipele !!! O sa construim o liga de clone si de sate fara viata existentiala , vom ajunge pe locu 30000 in lume !!! Nationala va fi de nivel paleolitica cand va veni vorba de CALIFICAREA LA UN MONDIAL !!!
Cu parere de rau Burleanu este mai rau ca Mircea Sandu, singur a demonstrat-o. Fotbalul romanesc, sub conducerea lui, s-a degradat rau. Este socant ca in loc sa ia masuri drastice si sa resusciteze fotbalul romanesc, el se comporta de parca totul functioneaza perfect. Clar este mai atent la imaginea lui decat la fotbalul romanesc. Parerea mea, ca suporter: Burleanu 2014-2018 - realizari zero. Burleanu 2018 - 2022 - minciuni nerusinate prezentate frumos. Sper din tot sufletul sa ma insel cu privire la activitatea FRF ce va urma. Pana acum in Brasov nu s-a vazut nici o imbunatatire de la venirea lui Burleanu la conducerea FRF.
:))))))))) SERVICIILI..L AU FACUT..VARZA PI IONUT..? NASPA.. SPUNE MI CU CINE TE ADUNI..CA SA TI SPUN CINE ESTI.. NULITATILOR..ORICINE VA IESI ..NU E DE BINE....V AM SPUS DINAINTE..NORMAL..FRF SI FOTBALUL E VACA DE MULS PT TOATE CLANURILE DE ..? HAI CU..?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.