Alte știri din fotbal
Olanda a scris istorie după ce a spulberat Suedia » A bătut recordul Braziliei lui Pele, dar există un paradox
0
A jucat 6 meciuri în sezonul trecut din Superliga și pleacă în Belgia
0
Ultimele informații de la FCSB: „Luni îi facem ofertă” + „El e «bombă»”
2
MM Stoica, detalii din interior despre transferul ratat de FCSB: „Toate cele 3 opinii au coincis”
4
Știri din fotbal internațional
Tunisia - Japonia, meciul 1000 din istoria CM » Istvan Kovacs e la centru: gol rapid
0
Curacao a șocat naționala din Ecuador în etapa a 2-a de la Mondial! Fabulos cât s-a terminat meciul
0
Final incredibil în Germania - Coasta de Fildeș » Gol DECISIV în minutul 90+4!
6
Reporterii Gazetei au dat nas în nas cu celebra Larissa Riquelme la San Francisco » Mai numeroși, turcii au fost dominați de suporterii din Paraguay
0
Lifestyle
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
5
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Nicușor Dan spune câtă răbdare mai are cu Adrian Veștea pentru a obține ...
Libertatea
Despăgubiri pentru Autostrada A8. Un fost primar primește 1,1 milioane lei ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Masacrul de la Mers-el-Kébir. Decizia brutală a lui Winston Churchill de a ...
Libertatea
Ce sa-i ceri lui Dragomir ?? Asta il vedea pe Puscas castigator, asa cum il vedea pe Gardos mai bun decat Pique, sau pe Chiriches mai bun decat fundasii lui Real Madrid !! Epoca lui cooperatista a apus, iar acum va trebui sa deconteze toate magariile facute in fotbal in fata judecatorilor !!
acesti mafioti becalisti au distrus fotbalul romanesc acest *** pe nume dragomir este legat de ei si *** pe marile glorii conduse de un militean puscarias
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca se pastreaza aceasta organigrama si nu limiteaza nr de mandate nu l bate nimeni pe Burleanu dar nu ti spun o noutate domnule mitica brutariePTR CA ORGANIGRAMA ESTE OPERA TA SI A LUI mircea sandu Asa ca mai scutiti ma cu statul paralel si cu alte povesti de adormit copii
Popescu nu-l bate. Poate Hagi, dar foarte greu
Dragomir,lasand de'o parte relele...este unul din putinii oameni care se pricep la fotbal
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Limbaj si comportament de militian ce nu a reusit sa priceapa mai mult decat jocul de table cu acolitul sau din Pipera. Un "oracol mincininos" ofticat ca nu mai sunt la putere smecherii care acultau obedienti ordinele mai-marilor in grad. Marioneta Lupescu nu a inteles ca fotbalul trebuie ajutat la baza, ca o casa careia ii construiesti fundatia si nu la etaj unde stau milioanele lui Becali. Cei bogati sa bage bani daca asta le place iar o parte din ei sa ajunga la copii de la tara care au nevoie de ghete, tricouri si sorturi pentru a juca fotbal. Daca nu exista Daciada si sportul de masa generatia de aur nu ar mai fi existat niciodata. Rabdare si munca, de asta avem nevoie. Rezultatele vor veni cu siguranta.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Burleanu a facut pe marii fotbalisti ce a facut lazio si sporting pe fcsb :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.