Alte știri din fotbal
Compară venirea lui Hagi la națională cu cea a lui Chivu la Inter: „Este exact la fel!”
0
Steaua - Chindia Târgoviște, meciul care deschide runda 2 din play-off-ul ligii secunde » Echipe de start
0
Gigi Becali răstoarnă calculele hârtiei: „Ea va fi campioană anul ăsta”
0
Marius Croitoru spune că a citit-o pe FCSB: „A fost ușor să pregătesc acest meci”
0
Știri din fotbal internațional
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
6
Messi, Ronaldo, Mbappe și Vinicius apar împreună în noua reclamă cu trimitere la Campionatul Mondial: cine câștigă „jocul”
0
Jurnalistul italian a trăit o experiență neobișnuită la Zenica: „Trebuie să vă povestesc ce mi s-a întâmplat”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Inca unul "modest" e sigur ca ajunge presedinte.Mai sunteti fratilor? Sunt sigur ca sunteti multi, dar vai de noi.
De unde stie ***L)upescu rezultatul?? S-a aliat cu PSD si ANTENA 3.Nu vrem politica in fotbal...nu vrem reinvierea comunismului in fotbal..nu vrem echipa de aur ci o echipa cinstita la carma fotbalului romanesc !!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mafia Psd, Imi doream sa castige Lupescu, el va castiga siguranta pentru că are alături mafia Psd, dar sunt total dezamăgit, Imi doream sa castige corect si fără să se afișeze cu Psd sau pușcăriași gen popescu care nu-i mai tace gura de cand a iesit din pușcărie, toți îl văd vedeta, noi toți ii vedem pe infractori ca si cum sunt niste oameni buni si corecți, bravo romania, bravo, trebuie sa învățăm copiii noștri sa meargă pe șmecherii si furaciuni ca doar atunci ești cineva, altfel ești idiot.
ASTA E ROMNIA BLESTEMATA SA ALEAGA INTRE 2 COMUNISTI....REMEMBER BASECU ??? ERAU ALEGERILE DIN 2004 DINTRE DADDY SI BOMBONEL.....NUMAI CA UNUL DINTRE EI ERA SI SECURIST.....ASA SI CU LUPESCU VS BURLEANU !
Mafiot psd
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.