Alte știri din fotbal
Reacție dură după eșecul-șoc al Farului cu o echipă retrogradată: „Un șoc! E doar vina jucătorilor”
0
Și-a anunțat plecarea după eșecul din ultima rundă a Superligii: „Contractul meu se încheie. Nu regret”
0
5 lucruri care nu s-au văzut la TV la Farul - Metaloglobus » Mesaje dure din peluză la adresa conducerii
0
„S-a născut cu stea în frunte!” » Tatăl lui David Matei, mărturii spectaculoase după eventul Craiovei + Fotografia specială cu Hagi și promisiunea scrisă pe un șervețel
0
Știri din fotbal internațional
Juventus s-a orientat către jucătorul lui Real Madrid: totul depinde de Jose Mourinho
0
Vestea convocării l-a prins în direct pe Neymar: „Sunt deja acolo!”
0
Arsenal, ajutată?! » Specialiștii n-au nicio îndoială: „Havertz trebuia să fie eliminat”
1
Record egalat la Arsenal - Burnley » „Tunarii” nu au luat titlul niciodată când s-a întâmplat asta
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Despre ce e „Fjord”, filmul cu Sebastian Stan, regizat de Cristian Mungiu ...
Libertatea
Ce ne așteaptă dacă președintele nu reușește să facă un guvern stabil. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Condamnare în lipsă pentru Emil Gânj. Ce s-a întâmplat în procesul celui ...
Libertatea
Pai la vremea respectiva belgienii ne pupau picioarele....asa ca sti tu de ce ai ales.....daca era o nationala a cluburilor cred ca erai campion mondial:)))
corect spus, in afara de cele doua sezoane nu a mai facut chiar nimic pe unde a trecut...e clar ca frustrarea e mare cand nu ai intradevar valoare, ori ti-ai batut joc de cariera ta cu decizii total eronate.
Pai ce rost ar avea sa joace pentru japitele astea din Rromania? SUNTEM PRAF CA TARA!
Cat ai fost in Franta n-ai rupt gura targului, ba chiar faceai tusa, asa ca mai scuteste-ne cu declaratii de doi bani! Un talent, care ramane vesnic speranta si nici in Belgia n-ai fi prins echipa ptr ca nu esti la nivelul la care-ti imaginezi tu, fara rautate, lasand la oparte nationalismul si gandind realist, esti un alt "talent" ce a fugit dupa "cai verzi" si nu a realizat nimic ca jucator nici macar la echipele de club, deci de unde atatea pretentii?! ;-)
Acest tanar pe care eu consider ca nu s-a maturizat inca l-am vazut prima data cand avea 7-8 ani, entuziasmat ca paseste pe terenul Stelei (taica-su fiind in teren) . Nu stiu de unde aceasta aroganta care o are de pe vremea cand a venit prima data la nationala de tineret, a crezut mereu ca e superior daca a stat multi ani afara ! Ca drept dovada nu a demonstrat niciodata ca ar fi o valoare indiferent in ce echipe a evoluat, un tip conflictual atat in Belgia cat si in Romania ! Iar acum ii pare rau ca....pai el nu ar fi avut loc niciodata in nationala Belgiei, iar in cea a Romaniei s-au uitat toti in ochii lui lui taica-su si i-au dat o sansa...
Ai uitat când Tudorel Stoica a fost scos din lot și înlocuit de chiorul Țicleanu ca ulterior a refuzat orice selecționare și Steaua ca sa+l acopere îl declara mereu accidentat ?
Corect era: "regret ca am imbracat tricoul Romaniei"!!! De jucat fotbal nu poate fi vorba, mai baiatule...tu nu esti fotbalist tu mimezi fotbalul! Si noi regretam ca a trebuit sa te privim si sa te suportam!
...ca rezerva poate
Sa-i fie rusine! Dar nici de asta nu-i capabil... Pacat de numele tatalui, patat de un asa...
te simti mai mult belgian? :)) sh eu as vrea sa ma simt american sau macar o natie mai bogata:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.