Comentarii (42)
cornelconasu  •  27 Februarie 2020, 13:16

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

jack_the_stripper  •  27 Februarie 2020, 13:16
Postat de stelistcivil pe 27 Februarie 2020, 13:12

Echipa militiei a reusit performante maxime in fotbalul romanesc!17 Nentori si Knattspyrnufelag. Bafta lor este ca a venit tare din urma Kolosvar1907 (alta preferata a arbitrilor la fel ca adapostul insolvent din Stefan cel mare) si a comis-o grav cu Dudelange! Oricum performantele minunate ale celor doua (militienii si kolosavarii) umbresc pana si cele doua cupe europene castigate de Steaua!

Da, dar Steaua n-a cucerit Cupa Marbella... Sâc!

stelistcivil  •  27 Februarie 2020, 13:12

Echipa militiei a reusit performante maxime in fotbalul romanesc!17 Nentori si Knattspyrnufelag. Bafta lor este ca a venit tare din urma Kolosvar1907 (alta preferata a arbitrilor la fel ca adapostul insolvent din Stefan cel mare) si a comis-o grav cu Dudelange! Oricum performantele minunate ale celor doua (militienii si kolosavarii) umbresc pana si cele doua cupe europene castigate de Steaua!

stelistcivil  •  27 Februarie 2020, 13:08
Postat de magic4ever pe 27 Februarie 2020, 13:04

Un articol cu marea umilinta a lui FCSB cand au fost de rasul planetei cand au pierdut cu Ludogoret la penalty-uri cu Moti portar nu scrieti???

Mereu penibil! Se compara o infrangere, in deplasare, la penaltyuri in preliminarile CL cu eliminarea jenanta in fata pesarilor islandezi!!! Obsesia pentru Steaua genereaza astfel de crize!

magic4ever  •  27 Februarie 2020, 13:04

Un articol cu marea umilinta a lui FCSB cand au fost de rasul planetei cand au pierdut cu Ludogoret la penalty-uri cu Moti portar nu scrieti???

sbfc  •  27 Februarie 2020, 13:00

sau articolele acelea nu se pun

jack_the_stripper  •  27 Februarie 2020, 13:00
Postat de flojo pe 27 Februarie 2020, 12:16

Ipocritule, parcă spuneai că CFR-Dudelange a fost cea mai mare ruşine! Până una-alta, emil1986, ruşinea forumului gsp!

flojo, mândria coregrafilor ionuțiști!

sbfc  •  27 Februarie 2020, 12:59

vorbiti aiurea, Raureanu scrie 9 din 10 articole impotriva FCSB

ravenpaladin  •  27 Februarie 2020, 12:56

Tu esti o rusine "jurnalistica",fii neutru cand scrii un articol,nu arunca cu noroi in unii si pe altii sa-i tii pe un piedestal ,indiferent de situatie .Intelegem afinatile tale pentru fCSB sau sTEAUA (este de neinteles pentru unii,INCA.ca nu sunt una si aceeasi echipa),dar fiind o persoana publica ,ar trebui sa fii neutru.SUNTEM SATUI DE CLASA POLITICA,DE JURNALISTI SI PERSOANE PUBLICE ,LIPSITE DE MORALA,FARA COLOANA VERTEBRALA.

rooster_adevarat  •  27 Februarie 2020, 12:50

Diseara joaca CFR si voi nu scrieti nimic despre asta. Daca era vorba sa joace fecesebe, chiar si cu Chiajna ati fi scris 5-6 articole despre ce simte meme, ce plan are Ventila, ce a mancat bizonul la micul dejun, ce a mai debitat ciobandante.... Sa va fie rusine de ce ati ajuns....

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5