Alte știri din fotbal
Ionel Gane îi ține locul lui Mircea Lucescu și a vorbit înaintea meciului din Slovacia: „M-a sunat de la spital. I-am spus că...”
0
Daniel Bîrligea, incert pentru amicalul cu Slovacia: „Are o problemă musculară”
0
Nicolae Stanciu, înainte de Slovacia - România: „A fost un șoc ce s-a întâmplat ieri” » Anunț important: „A fost ultima șansă pentru mine”
0
Ioan Andone: „ Am vorbit cu Mircea Lucescu astăzi. Trebuia să stea acasă”
0
Știri din fotbal internațional
Selecționerul adversarei din Liga Națiunilor amenință: „Fără experimente! Parcăm autocarul și ne calificăm”
0
Ofertă disperată făcută noului manager al lui Drăgușin » 70 de milioane de euro pentru a evita retrogradarea!
0
Biletele pentru Euro 2028, mai ieftine decât un loc de parcare la Cupa Mondială 2026
0
VAR în Premier League? 8.000 de fani englezi s-au pronunțat
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Dacă vrem faliment total să-i ia Radoi la Națională. Dacă nu, să-i lase la Under 21, măcar avem o șansă acolo
Cuplul Becali-Annamaria Prodan-care infecteaza fotbalul romanesc-la propriu si la figurat,nu se lasa!Pentru ei nici nu se pune problema DACA sa mearga!Ce daca Man e infectat cu coronavirus-si a infectat si nationala U21!Vor sa infecteze si nationala lui Radoi!Dupa ei...potopul!Ce daca Hagi e rezerva la Rangers-in meciurile mai tari-si joaca numai cu d-alde Livingstone si alti sateliti-pana prin minutul 60!La nationala cu el!Ca e nationala lor!
HAHAHAHA!!!..''Sa-i bage acum, ca oricum nu avem ce pierde.'' .. minte incetosata ... ai vazut meciul cu islanda ??!!... crezi ca deac , iancu sau ..mitrita , ..AU MERITAT SA IMBRACE TRICOUL NATIONALEI ??!!... si n-ai inteles , nu-i ''presiunea asta cu baga-l pe cutare in locul lui cutare'' ... asta a fost pe buna dreptate INAINTE DE CALIFICARE !!.. ce simti acum .. e cenusa regretelor unei calificari pierdute de catre un diletant ... in goana lui patetica de a-si proclama ''independenta''' ... si de a-i arata lui jiji ... ca e '' antrenor '' !!!
NU .. sub nici o forma !!radoi sa se duca naibii in cap .. CU ALEGERILE PE CARE LE-A facut!!!sa joace cu pacalicii de deac , maxim , mitrita sau ..iancu !!!... sa piarda ca intotdeauna si sa ne lase naibii odata !!!
Interesul fotbalului romanesc este ca jucatorii mai sus enumerati sa joace la Under 21. Sunt de parere ca performanta imediata are prioritate.
vor fi iar 3 meciuri nu? Eu as vrea sa ii duca pe amandoi, sa ii duca si pe Pantaru si pe cine mai vrea Gigi. Sa joace toti titulari ca sa ne convingem odata pentru totdeauna cum sta treaba. Oricum este compromisa orice calificare, macar ne alegem cu ceva. Dar probabil Radoi va face iar tot felul de compromisuri si rezultate tot nu va avea. Vor continua doar discutiile despre faptul ca trebuia sa joace Man, Ianis, Pantaru, Olaru, Morutan, Cretu, Tanase si eventual Vlad in poarta. In fond sunt jucatori buni, nu cred ca cei care joaca acum au cine stie ce in plus. Mi-as dori insa sa inceteze odata presiunea asta cu baga-l pe cutare in locul lui cutare. Sa-i bage acum, ca oricum nu avem ce pierde.
Iani Zizou sa mearga la o firma de amenajari interioare, la montat faianta, iar Man, la nationala mare.
Man a jucat la Nationala de tineret, cu Radoi antrenor, titular meci de meci. A fost cel mai slab in toate meciurile, fara realizari notabile. Radoi il cunoaste foarte bine, de aceea probabil ezita sa il selectioneze. Sa fim seriosi, Man a fost bun cu echipele care s au dat la o parte. Cu cei de la CFR nu a miscat nimic, nici Coman, nici macar cu echipa de rezerve a Maltei. Nu am nimic cu el, pana la urma el isi face meseria, dar promovarea asta agresiva, doar doar il cumpara cineva este exagerata. Oricum, tot oamenii din jurul lui il strica, gigi, ana maria, meme si altii, punand atata presiune pe el. Sa il selectioneze si sa vedem ce poate baiatul, poate ne pacalim, din nou, sau poate nu... ;))
Ati plecat pe fenta. Adica sanchi il punem pe Man (fotbalist) pe acelasi nivel cu Printu (bagat pe gat cu japca peste tot toata viata).
deci daca nu luam pe man cat cere stapanul nostru domnu becali adica 733,57 milioane de euro atunci nu il vindem nici indienilor de pe pamantul care e plat. Noi fecesebistiii avem istorie si performanta si santem numaru 1 din cartieru nostru de cand juca Di Stefano la noi in ghencea care e stadionu nostru ca am pus cortu acolo si stelistii nu au voie sa joace
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.