Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
comentezi doar sa te afli in treaba! ca deobicei de altfel.
a tinut de rezultat, andorezii erau in 10 si devenisera periculosi, se stie ca 2-0 e cel mai periculos scor plus ca nu mai exista echipe mici blablabla
Drăgușin și Rațiu dacă mai arătau multe luam gol. Multa precipitare, călcâie și mingi aruncate cu lopata. Răzvan Marin e din alt film. Ori schimbam sistemul sa dea randament, ori il punem pe banca.
Se vorbeste de ce strainerii nascuti afara sau care au familia afara,refuza Nationala,acum aveti raspunsul,noi cei din Diaspora nu suntem iubiti de Statul Roman,nu incearca sa aiba o discutie normala,pentru ca voturile Diasporei ii poate afecta,se rasfrange in fotbal asta,daca joc la Arsenal ,chiar si la echipa secunda,tot sunt mai buni decat ce avem,pe Adeyemi care joaca la Bayer,asta e doar un singur exemplu,daca aduni jucatorii din diaspora si elimini cei impusi in lot avem o sansa,altfel,suntem pamant de flori
Iordănescu are un singur scop: marketing! Promovează prăbușitii se la fe ce se be pentru becali! Asta a ajuns nationala noastra! De aici si meciurile de toata jena!!!unde sunt Ivan, hagi, mitrita, deaconu???
Dintre toti Morutan, Ratiu si Dragusin au aratat ceva, si Dobre care a intrat pe parcurs, ceilalti niste fotbalisti umflati si fara valoare. Alibec un umflat care sare in sus sa dea gol cu calciul si isi da cu stingul in dreptul.
Nu e vorba doar de jucatori ci si ce joaca... dupa schimbari Romania nu s-a retras, a cotinuat sa preseze. Foarte bine ca a facut schimbarile la cum s-a jucat la rupere. S-a vazut pe tibia lui Man iar Olaru a avut mare noroc ca nu l-au terminat... e normal sa protejeze titularii pt Belarus.
Dă-l Edi e vraiște. Cat vor mai tine combinatiile lui?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.